Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor kim elendi? Merak edilen soru cevabını bulacak!

Survivor kim elendi? Merak edilen soru cevabını bulacak!

Survivor 2017'de kim elendi sorusu bu akşam gerçekleştirilecek olan konseyde belli olacak. Survivor 2017 eleme heyecanını acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

21.02.2017 18:01

Survivor 2017'de kim elendi sorusu yanıtını buluyor. Bu akşam TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor 2017'de SMS oylamasının sonucuna göre kim elendi sorusu yanıt bulacak. Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler Takımı'ndan bir isim bu akşam Survivor'a veda edecek.

Survivor 2017 güncel performans sırlaması

SIRAYARIŞMACI ADIOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETPUANPERFORMANS
1Adem Kılıççı482288.5193.50.00
2Nagihan Karadere422.5267.5155.00.00
3Turabi Çamkıran290166.5123.50.00
4Damla Can347.5191.5156.00.00
5Hilmicem İntepe474251.5222.50.00
6Ümit Karan300157.5142.50.00
7Anıl Berk Baki507.5264.5243.00.00
8Sema Aydemir352182.0170.00.00
9Mustafa Kemal Kurt288.5143.5145.00.00
10Hakan Hatipoğlu381.5185.5196.00.00
11Funda Alkayış10952.057.00.00
12Merve Aydın292.5137.5155.00.00
13Birsen Bekgöz19590.5104.50.00
14Ramazan Kalyoncu8337.046.00.00
15Yağmur Banda20889.5118.50.00
16Sahra Işık130.556.574.00.00
17Yiğit Dikmen98.542.056.50.00
18Berna Canbeldek48.521.027.50.00
19Elif Şadoğlu118.547.071.50.00
20Nevin Yanıt81.532.549.00.00
21Melih Özkaya4618.028.00.00
22Murat Ceylan336121.5214.50.00
23Marcus145.09.00.00
24Cumali Akgül9432.561.50.00
25Batuhan Buğra Eruygun279.018.00.00
26Nihat Doğan32.510.522.00.00
27Gizem Kurtulan16.55.011.50.00
28Ecem Karaağaç8.52.56.00.00
29Emre Durak10.52.58.00.00
30Berrin İpek Yaşar30.54.026.50.00
31Gamze Aksu30.03.00.00

Kim eleme adayı oldu?
Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda kaybeden taraf Ünlüler Takımı oldu. Her iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler Takımı 4 ismi eleme adayı olarak belirledi. İlk konseyde Sabriye ve Sedat'ı eleme adayı olarak belirleyen Ünlüler Takımı, ikinci konseyde ise Şahika ve Berna'yı eleme potasına aldı.

Sonucu SMS oylaması belirleyecek!
Survivor 2017'de elenen isim SMS oylamasına göre belirlenecek. Ünlüler Takımı'ndan Sabriye, Sedat, Şahika ve Berna'nın eleme adayı olarak SMS oylamasına çıktığı Survivor 2017'de en az oyu alan isim Survivor 2017'ye veda edecek.

Yorumlar | 1
üye profil
Ilqar Ehmedov 2 yıl önce
Neden survivora diger ulkeden katilan olmuyor hic bir ve ya iki tane.