Survivor Kaan Güvenilir kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?

Survivor Kaan Güvenilir kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 21:45 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 21:45

Survivor Türkiye Yunanistan'a geçtğimiz haftalarda katılan Kaan Güvenilir'in yaşamına ilişkin bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kaan Güvenilir kimdir, kaç yaşında, kaç kardeş? 

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları arasına geçtiğimiz  günlerde dahil olan Kaan Güvenilir, izleyicilere çok yabancı bir isim değil. Daha önce evlilik programında adını duyuran Kaan Güvenilir 1 Ocak 1991'de İstanbul'da dünyaya geldi. Tekstil dükkanı işleten Kaan Güvenilir 22 yaşına kadar amatör şekilde futbolla ilgilendi ve bunun yanısıra fitness da yaptı. 2 yıl önce oyunculuğa giriş yapan Kaan Güvenilir 4 erkek, 3 de kız kardeşe sahip. 8 kardeşin 4. çocuğu olan Güvenilir'in hobileri arasında masa tenisi, futbol ve müzik var.

Kaan Güvenilir'in Survivor'a katılmadan önceki düşünceleri şu şekildeydi: Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. "

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.