Survivor Kaan Güvenilir kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?

Survivor Kaan Güvenilir kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 21:45 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 21:45

Survivor Türkiye Yunanistan'a geçtğimiz haftalarda katılan Kaan Güvenilir'in yaşamına ilişkin bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kaan Güvenilir kimdir, kaç yaşında, kaç kardeş? 

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları arasına geçtiğimiz  günlerde dahil olan Kaan Güvenilir, izleyicilere çok yabancı bir isim değil. Daha önce evlilik programında adını duyuran Kaan Güvenilir 1 Ocak 1991'de İstanbul'da dünyaya geldi. Tekstil dükkanı işleten Kaan Güvenilir 22 yaşına kadar amatör şekilde futbolla ilgilendi ve bunun yanısıra fitness da yaptı. 2 yıl önce oyunculuğa giriş yapan Kaan Güvenilir 4 erkek, 3 de kız kardeşe sahip. 8 kardeşin 4. çocuğu olan Güvenilir'in hobileri arasında masa tenisi, futbol ve müzik var.

Kaan Güvenilir'in Survivor'a katılmadan önceki düşünceleri şu şekildeydi: Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. "