Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor izleyenleri bu sorunun yanıtını bekliyor!

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Kimin yarışacağı büyük merak konusu olan Survivor'da Acun Ilıcalı, ada hayatı ile ilgili merak edilenleri anlattı.

24.12.2016 11:23

Survivor 2017 için heyecan giderek artıyor. Dünyanın en zor yarışmacı olarak görülen Survivor'da yarışacak isimler bir bir belli oluryor. Survivor 2017 için gün sayarken Acun Ilıcalı'nın Survivor'da merak edilen konularla ilgili verdiği yanıtları sizler için derledik. Adadaki yaşam hakkında ve Survivor ile ilgili Acun Ilıcalı merak edilen sorulara cevap verdi. Dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor'da heyecan çok yakında başlıyor.

Survivor 2017'ye gidecek isimler...
TV8 ekranlarının heyecanla beklenen yarışma programı Survivor 2017'nin yarışmacı kadrosu da belli olmaya başladı. Survivor 2017'de olacağı kesinleşen ilk isim Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen ismi Furkan Kızılay oldu. Çocuklar Duymasın'da Emre (Havuç) karakterine hayat veren Furkan Kızılar Survivor 2017'de Survivor olmak için mücadele edecek.

Survivor 2017'nin ikinci yarışmacısı ise Beşiktaş'ın ve A Milli Takım'ın eski yıldızı İlhan Mansız oldu. Oynadığı dizilerde oyunculuk konusunda ne kadar başarılı olduğunu ispatlayan İlhan Mansız katıldığı dans yarışmasındaki birinciliği ile de hırsını ve yeteneğini ispatladı.

Yorumlar | 0
üye profil