Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'ın bilinmeyeni

Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan'ın Nagihan ile olan arkadaşlığında son durum bilinmiyor...

17.12.2016 14:45

Survivor 2017'de yarışmacılar zorlu parkurlar ve ada şartlarının yanı sıra bir de birbirleri ile mücadele edecekler. Açlıkla ve zorlu ada şartları ile mücadele eden yarışmacılar, adada birbirleri ile sık sık karşı karşıya geliyor zaman zaman yollarını ayıran yarışmacılar zaman zaman da barışarak birlikte hareket ediyor. Survivor 2016'da Atakan ile Nagihan arasında yaşananlar ise diğerlerinden çok farklı.

Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan Nagihan ile aralarındaki arkadaşlığın son durumunu final gecesi anlattı. Survivor süresince 6 kez küsen 8 kez barışan ikili, öncesi sezonlarda yaşanmayan bir duruma imza attılar. Söz konusu durumla ilgili konuşan Survivor Atakan Arslan, bir bilinmeyen olarak kalsın dedi. Nagihan'ın çok iyi bir yarışmacı olduğunu anlatan Atakan, aralarındaki sorunun büyütülecek bir tarafı olmadığını söyledi.

Survivor'da zorlu şartlarda mücadele eden yarışmacıların en zorlandığı durum adadaki yaşam. Birbirleri ile de mücadele etmek zorunda olan yarışmacılar yemek paylaşımından iş bölümüne kadar karşı karşıya gelebiliyor ve tartışabiliyor.

Survivor 2017'de iki isim belli oldu
Survivor 2017'de yarışacak olan iki isim belli oldu. İlk açıklanan isim Çocuklar Duymasın dizisiyle kendini milyonlara sevdiren Furkan Kızılay oldu. İkinci isimse Beşiktaş'ın ve A Milli Takım'ın eski yıldızı İlhan Mansız oldu.

Yorumlar | 0
üye profil