Survivor iletişim oyunu kim kazandı? Oyun sonrası büyük gerilim!

Survivor iletişim oyunu kim kazandı? Oyun sonrası büyük gerilim!
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 22:08 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 22:08

Survivor Türkiye-Yunanistan yeni bölümünde Türk takımı yarışmacıları bu sezonun ilk iletişim ödülü oyunu için yarıştı. Tüm yarışmacılar için büyük öneme sahip bu oyuna Yusuf ile Bora arasındaki tartışma damga vurdu. Peki Survivor iletişim oyununu kim kazandı? 

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yeni bölümünde Türk yarışmacılar ilk kez bir iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Kadınların ayrı, erkeklerin ayrı olarak yarıştığı, 2 kazananlı yarışta reflekslerin büyük bir payı oldu. 

Mekanizmadan fırlayan tahtayı, rakibinden önce tutmayı başaranın sayıyı aldığı yarışmada kadınlarda Melisa ve Seda finale kaldı ve bu eşleşmeyi kazanan Melisa oldu. Erkeklerde ise Hikmet, Atakan ile finalde yarışan erkek finalistler oldu. Bu eşleşmeden ise galip ayrılan kişi Atakan oldu. 

Oyun sonrası Yusuf ile Bora arasında büyük bir tartışma çıktı. Tüm oyuncuların ayırmak için araya girdiği tartışmayı, Acun Ilıcalı bitirdi. 

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.