Survivor Hikmet kimdir? İşte Hikmet Tuğsuz'un son hali!

Survivor'da yarışan ve sakatlanarak yarışmaya veda etmek zorunda kalan Hikmet Tuğsuz'un son hali görenleri şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 11.11.2019 12:31
Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 11:30

Geçtiğimiz sezon Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'ın en başarılı isimlerinden biri olan Hikmet Tuğsuz talihsiz bir kaza geçirerek yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı. Yusuf Karakaya'nın şampiyon olduğu Survivor'da favori olarak gösteriliyordu. Sporcunun son hali sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Adada en iyi anlaştığı isimlerden biri olan Hakan Kanık'ın Instagram'da paylaştığı hikayede İzmir Foça sahilde yıkanırken görüntülediği, yarışmadaki fit görüntüsünün aksine Hikmet Tuğsuz'un kilo almış hali gözlerden kaçmadı. Kanık, hikayede Tuğsuz'a "İnsan mıyız ya, çok uğraştın mı bu vücut için?" sözleriyle takıldı...

SURVİVOR 2019 YARIŞMACISI HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Hikmet Tuğsuz'un atletizmin bir branşında dereceleri vardır ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynamıştır.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.