Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor heyecanı başladı! İşte Ünlüler Takımı

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Dominik'e giderek Survivor 2017'de mücadele edecek olan yarışmacılar belli oldu. İşte Survivor 2017'nin detayları...

03.01.2017 11:23

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Heyecanlı bekleyiş 21 Ocak Cumartesi günü sona eriyor. Survivor 2017 TV8 ekranlarında başlıyor. İşte Survivor 2017 ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar...

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ekranların nefes kesen yarışma programı, birbirinden iddialı yarışmacıları ile izleyenlerin nefesini kesecek.

Sürpriz isimlerin yer aldığı Survivor 2017'de ünlüler takımında yer alacak tüm isimler belli oldu. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı Survivor 2017'de oyunculuktan spora, mankenlikten müziğe birçok alanda zirveyi gören isimler yer alacak. Hırsları ve başarıları ile öne çıkan ünlüler takımı Survivor olabilmek için önce gönüllüler takımı ile ardından birbirleri ile çetin bir mücadelenin içine girecekler.

İşte Survivor 2017 ünlüler takımı: Furkan Kızılay , lhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Sedat Kapurtu, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.

Survivor 2017 ile ilgili tüm gelişmeleri acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin eşsiz yarışma programı Survivor'ın sosyal medya hesaplarının birer takipçisi olarak da Survivor 2017'yi daha yakından takip edebilirsiniz.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Ayrıca TV8'de yayınlanan yarışma programları, Türkiye - Dünya gündeminde olup bitenler ve daha fazlası için acunn.com'un sosyal medya hesaplarını takip altına alabilirsiniz.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!

Yorumlar | 1
üye profil
tarik 2 yıl önce
sirf ilhan mansiz icin izlerim ben bunu be