Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor heyecanı başladı

Survivor 2017 heyecanı başladı. 21 Ocak'ta ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor 2017'de kimler yarışacak? İşte cevabı...

30.12.2016 11:53

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışması olan Survivor 2017 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Sürpriz isimlerin yer alacağı Survivor 2017'de kimlerin yer alacağı açıklanmaya başladı. Birbirinden ünlü ve yetenekli yarışmacıların yer alacağı yarışmada yine büyük bir mücadele yaşanacak. Göz6 evinden iki şampiyonun da yer alacağı Survivor 2017'nin ünlüler takımı kadrosu da belli olmaya başladı.

Çocuklar Duymasın'ın Havuç'u Survivor'da
Televizyon dünyasının en sevilen dizileri arasında giren Çocuklar Duymasın'da Emre (Havuç) karakterine hayat veren Furkan Kızılay Survivor 2017'de yer alacağı açıklanan ilk isim oldu. Dominik'te büyük mücadeleye dahil olacak olan Furkan Kızılay, güçlü rakipleri ile Survivor olabilmek için yarışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dünya Kupası'nın efsanesi Survivor'da...
2002 Dünya Kupası'nda A Milli Takım ile çıktığı maçları hala hafızalardan silinmeyen İlhan Mansız Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu. Roberto Carlos'a attığı çalımla adını tüm dünyaya duyuran İlhan Mansız'ın Survivor 2017'deki performansı merak ediliyor. Beşiktaş'ın eski yıldızı, rakiplerinden sıyrılıp büyük finale gitmek için mücadele edecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

'Kadıköy Boğası' Survivor 2017'de...
Taraftarların 'Kadıköy Boğası' olarak çağırdığı Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın eski yıldızı Serhat Akın, Survivor 2017'de olacağı kesinleşen son isim oldu. Acun Ilıcalı'nın sosyal medyadan duyurduğu Serhat Akın, ünlüler takımı adına finale gitmek için mücadele eden isimlerden biri olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şakşuka Tarık Survivor 2017'de...
Şakşuka şarkısı ile milyonların sevgilisi haline gelen ve yıllardır 'Şakşuka Tarık' olarak tanınan Tarık Mengüç, Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu. Survivor olmak için mücadele edecek isimlerden biri olan Tarık Mengüç'ün adadaki mücadelesi TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaprak Dökümü'nün Sedef'i Survivor'da
Türkiye onu Yaprak Dökümü disisinde Sedef rolü ile tanıdı. Bir anda milyonların sevgilisi haline gelen Seda Demir, Survivor 2017'de güçlü rakiplerine karşı mücadele ederek finale gitmek için yarışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü DJ adaya gidiyor
Sahnelerin en ünlü dj'lerinden biri olan Berna Öztürk de Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu. Son olarak İşte Benim Stilim'de mücadele eden Berna Öztürk, Survivor 2017'de Survivor olabilmek için yarışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2017'ye hazır mısınız?
Kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başlayan Survivor 2017'de yine heyecan ve rekabeti hissedeceksiniz. Onlar adada hayatta kalım savaşı verirken, sizler de ekranlarınız başında bu büyük heyecana ortak olacaksınız. Survivor 2017 çok yakında TV8'de...

Survivor 2017'de olup biten gelişmeleri ilk öğrenenlerden olmak istiyorsanız acunn.com'u takipte kalınız. Türkiye'nin eşsiz yarışma programı Survivor'ın sosyal medya hesaplarının birer takipçisi olarak da Survivor 2017'yi daha yakından takip edebilirsiniz.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Ayrıca TV8'de yayınlanan yarışma programları, Türkiye - Dünya gündeminde olup bitenler ve daha fazlası için acunn.com'un sosyal medya hesaplarını takip altına alabilirsiniz.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!

Yorumlar | 0
üye profil