Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor hayallerine veda etti!

Göz6 evinde Survivor 2017 yolunda bir yarışmacı daha elendi. Survivor 2017 için mücadele eden yarışmacılar Serenay son elenen isim oldu.

03.01.2017 15:21

Göz6 evinde yeni kurallara göre her gün bir isim Survivor 2017 hayallerine veda edecek. Son olarak kızlar takımında yapılan elemede Serenay elenen isim oldu. Kızlar takımında oynanan dokunulmazlık oyununda Ecem dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Serenay, Filiz ve Berna Keklikler'in SMS oylamasına girdiği Göz6 evinde en az oyu alarak eve ve Survivor hayallerine veda eden isim Serenay oldu.

Erkekler takımında eleme heyecanı
Göz6 evinde erkekler takımında elenecek isim bu akşam belli olacak. Erkekler takımında oynanacak olan eleme oyununda dokunulmazlığı kazanan ismin dışında kalan 3 kişi SMS oylamasına kalacak. 3 isim arasında kalan yarışmacılardan SMS oylamasında en az oyu alan isim Göz6 evine veda edecek.

Survivor'a kim katılacak?
Survivor 2017'ye gidecek olan yarışmacı kadrosu belli oldu. 21 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Survivor 2017'de oldukça güçlü isimler Survivor olmak için mücadele edecek.

İşte Survivor 2017 ünlüler takımı:
Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Sedat Kapurtu, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.

İşte Survivor 2017 Gönüllüler Takımı:
Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Eser West, Volkan Çetinkaya, Fulya Şahin, Denisa Gültekin.

Survivor 2017'de gidecek son iki isim ise Göz6 evinden çıkacak. Artık sona gelen Göz6 evinde şampiyon olan bir kız bir de erkek yarışmacı Survivor 2017 hayaline kavuşacak...

Survivor 2017 ile ilgili tüm gelişmeleri acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

Yorumlar | 0
üye profil