Survivor Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan kaç yaşında, nerelidir?

Survivor Hakan Kanık kimdir? Survivor Hakan kaç yaşında, nerelidir?
Yayınlanma Tarihi: 04.03.2019 19:26 | Değiştirme Tarihi: 04.03.2019 19:26

Survivor Hakan Kanık en çok aratılanlar arasına girdi. Eleme potasına giren Survivor Hakan kimdir, kaç yaşındadır? Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor Hakan Kanık kimdir? Sorusu Survivor takipçileri tarafından özellikle şu sıralar en çok merak edilen konular arasında. Survivor Türkiye Yunanistan 18.bölümde Hakan Kanık eleme potasıan girdi. Peki, Hakan Kanık kimdir, kaç yaşındadır? Hakan Kanık’ın yarışmadaki performansı hayranları tarafından takdir ediliyor. Hakan Kanık nerelidir, kaç yaşındadır? Hakan Kanık hakkındaki detaylı biyografi bilgisine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Hakan Kanık biyografisi

17 Haziran 1999 İstanbul doğumlu Hakan Kanık okul hayatına Amerika’da başladı. Sonra Türkiye’ye dönüş yaptı ve basketbolla başladı. Basketbol koçu kendisini atletizme yönlendirdi; ama aşırı zayıflıktan ötürü vücut geliştirme sporuna geçiş yaptı. 15 yaşında ailesinden bağımsız yaşamaya başladı ve yemek yapmaya bu dönemde karar verdi. Üniversitede heykel bölümünü tercih etti; fakat çok mutlu değildi. 1 ay gittikten sonra üniversiteyi bıraktı ve profesyonel aşçılık macerası başladı.