Survivor Duygu - Surivor Tolga kavgası

Survivor 19. bölümde oynanan ödül oyununda yenilgi alan Ünlüler Takımı'nda oyun sonrası tartışma yaşandı.

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2014 12:58
Değiştirme Tarihi: 16.04.2014 12:50
Survivor Duygu - Surivor Tolga kavgası

Survivor 19. bölümde oynanan ödül oyununda yenilgi alan Ünlüler Takımı'nda oyun sonrası tartışma yaşandı.

Survivor 2014'ün en özel anları sadece acunn.com'da. Survivor Ünlüler Gönüllüler'in tüm bölümlerine ve özel içeriklere istediğiniz her zaman acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Survivor'ın televizyon ekranlarında yer almayan videoları da yalnızca acunn.com'da. Survivor'ın 19. bölümü ve 19. bölüm ile ilgili tüm ayrıntılar acunn.com internet sitesine girerek izleyebilirsiniz...

Survivor tolga duygu kavgası
Survivor 19. bölümde ödül oyununda gerilen Ünlüler Takımı'ndaki kavga, adaya dönüldüğünde de sürdü. Adada başka konularında araya girmesiyle daha da büyüyen tartışmada, Survivor Duygu ile Survivor Tolga da tartıştı. İkilinin tartışma anlarıyla ilgili hiç bir yerde olmayan görüntüler yalnızca acunn.com'da...

Survivor 19. bölümde neler oldu?
Survivor 19. bölümde ödül oyunu ile birlikte eleme heyecanı yaşadı. Survivor Ünlüler Takımı'nın galibiyet serisine son veren Gönüllüler Takımı ödül oyununda ödülün sahibi olan taraf oldu.

survivor 19. bölüm ödül oyunu izle
Ödül oyunu sonrası Ünlüler Takımı'nda ise sesler yükseldi. Alınan yenilgi nedeniyle tansiyonun yükseldiği Ünlüler Takımı'nda Survivor Ahmet ve Survivor Duygu arasındaki tartışma adaya dönüldüğünde de sürdü.

Survivor 19. bölümde eleme heyecanı vardı. Survivor 18. bölümde ilk elenme adayı olarak seçilen Survivor Ertunga'nın karşısına ikinci elenme adayını önceki hafta SMS sıralamasında birinci olan Survivor Yiğit çıkardı. Survivor Yiğit'in seçimiyle ikinci eleme adayı Survivor Müge oldu.

Survivor 19. bölüm ada konseyi izle
Survivor Ertunga ve Survivor Müge arasındaki SMS sıralamasına göre yapılacak olan elemede en az oy aldığı için sonuncu sırada bulunan Survivor Ertunga adaya veda eden isim oldu.