Survivor'da Yunan takımı Türk takımındaki çatlaklardan memnun

Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde Yunan yarışmacılar, Türk takımındaki çatlaklardan bir hayli memmun. Survivor'da elenen isim Kader, Türk yarışmacıların yarısıyla vedalaşıp yarısıyla vedalaşmamıştı. Bu durum Yunan takımınında dikkatinden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2019 22:12
Değiştirme Tarihi: 16.02.2019 22:12
Survivor'da Yunan takımı Türk takımındaki çatlaklardan memnun

'Survivor'da kim elendi? Sorusunun yanıtını bulduğu bir önceki bölümde Kader'in sözleri sonrası Türk takımında oluşan çatlaklar, Yunan takımını memnun etti. 

İŞTE YUNAN TAKIMININ TÜRK TAKIMI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ

Survivor Yunan takımı yarışmacılarından Afroditi, Kader'in sözleri ve takımdaki çatlaklar için, 'Konseyde Türk takımıyla ilgili birçok şey gördüm. Gruplaşmalar olmuş, Kader giderken yarısından fazlasıyla vedalaşmadı, sadece 4 kişiyle vedalaştı. Şu bir gerçek ki, Türk takımında çatlamalar olduğu çok net." dedi. Yarışmacılardan Ioulieta ise bu durum için, "Hikmet için konuşmak istemiyorum. Kader bence haklıydı, bence çok dürüst bir kadın" ifadelerini kullandı.

Beni en çok rahatsız eden şey, daha önce de söylediğim gibi Hikmet'in davranışları... O kadar hatalı davranıyor ki, en iyi yarışmacılardan biri olsa da bu tarz davranışları yeteneklerinin üzerini kapatıyor