Acun Ilıcalı duyurdu: Sabriye Şengül Survivor'da | Sabriye Şengül kimdir?

Acun Ilıcalı duyurdu: Sabriye Şengül Survivor'da | Sabriye Şengül kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 23:35
Değiştirme Tarihi: 20.02.2019 12:41

Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümde Acun Ilıcalı'dan yeni yarışmacı sürprizi geldi. Geçtiğimiz günlerde Yunan takımına katılacak ismin Katerina Dalaka olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, Türk takımına da sürpiz bir ismin geleceğini belirtti. 

Survivor Türk takımına yeni yarışmacı geliyor. Ödül oyunu sonrasında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Yunan takımına Katerina Dalaka'nın katılacağını, Türk takımına ise sürpiz bir ismin katılacağını duyurdu. Peki Survivor Türk takımı yeni yarışmacısı kim olacak? 

İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları

'Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek. Onlar Dalaka'yı getirecek, biz de birisini getireceğiz. Önümüzdeki günlerde açıklayacağız tabi. Ama sürpriz bir isim olacak.

Survivor Türk takımına kim katılacak?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da Türk takımına dahil olacak olan isim Sabriye Şengül oldu. Peki Sabriye Şengül kimdir? Sabriye Şengül Survivor'ın kaçıncı sezonunda mücadele etti? 

Sabriye Şengül kimdir?

Survivor 2017'de mücadele eden Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."