Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor'da son gün! Adem mi, Ogeday mı?

Survivor'da son gün! Adem mi, Ogeday mı?

Survivor 2017'de uzun bir maratonun sonuna gelindi. Kuzey Kıbrıs'taki final koltuklarından bir tanesine Adem, diğerine ise Ogeday yerleşti. Peki şampiyon kim olacak?

22.06.2017 10:20

Survivor 2017 bugün 129. bölümüyle bu sezon için son kez ekranlara gelecek. Saat 20:00'den itibaren TV8 ekranlarında sizlerle buluşacak final bölümü Kuzey Kıbrıs'tan canlı olarak yayınlanacak. Elenen tüm yarışmacıların da Kuzey Kıbrıs'ta yer alacağı dev final öncesi yine bir birinden eğlenceli VTR'ler sizlerle buluşacak.

Yarı finalde neler yaşanmıştı?
Survivor 2017'nin dünkü bölümünde Serhat, Adem ve Ogeday, yarı finalistler olarak koltuklarda yerlerini almışlardı. Kuzey Kıbrıs'tan canlı olarak yayınlanan bölümde Adem ve Ogeday daha fazla halk oyu desteği alarak finale yükselmiş, Survivor 2017'nin en hızlı yarışmacılarından olan Serhat ise Survivor olma hayallerine yarı final koltuğunda veda etmişti.

Adem mi, Ogeday mı?
28 yarışmacının ter döktüğü Survivor 2017'de şimdi sadece 2 yarışmacı var. Gerek oyunlardaki performaslarıyla gerekse halkın SMS oylarıyla finale kadar gelmeye hak kazanan 2 yarışmacıdan bir tanesi Kuzey Kıbrıs'ta şampiyonluğu yaşayacak. Adem ve Ogeday'ın final koltuklarını paylaştığı akşamda halk oylamasına gidilecek. Halktan rakibine göre daha fazla oy desteği alan yarışmacının Survivor hayalleri gerçek olacak.

Survivor 2017'nin final bölümü TV8'de!
Bu akşam final bölümüyle ekranlara gelecek olan yarışma programı Survivor, saat 20:00'den itibaren Kuzey Kıbrıs'tan canlı olarak yayınlanacak. TV8 ekranlarında sizlerle buluşacak final bölümünün tanıtımını izlemek için burayı tıklayınız!

Yorumlar | 13
üye profil
GAMZE ÇELİK 1 yıl önce
ademe cok ama cok büyük haksızlık oldu 4 aydır adem adem diye sms atılıyordu son bir ayda nedense herkez ogedaycı oldu ogedayın sadece performansı iyiydi gönüllerin şampiyonu ADEM KILIÇÇI
sibel aydemir 1 yıl önce
bence adem hak ediyordu cok büyük haksızlık niye ogeday kazandı adem adam gibi adamdı sonona kadar adem
Alper Mete Kaan 1 yıl önce
Ogeday kazansın istiyorum onu çok seviyorum işşlah o kazanır 1819 gönderrn
gülen akbaba 1 yıl önce
Ogeday kazansın ben tüm kalbimle ve dualarımızla yanındanız
Hüseyin mert Can 1 yıl önce
Ogeday kazansın 1819 gönderiyorum
Alpermetekaan 1 yıl önce
Ogeday kazansınız istiyorum
isimsiz 1 yıl önce
bende ogedayı destekliyorum
Semih akıllı 1 yıl önce
Ogeday 1890
Ece ÖZBULUT 1 yıl önce
Ben Ogeday'ı destekliyorum. Şampiyon olsun istiyorum. Onu çok seviyorum.
yusuf can demirtaş 1 yıl önce
ogeday 1819 gönder
Tijen Akyel 1 yıl önce
Serhat icin cok üzgünüm servivoru kim kazanmis önemi yok cünkü serhat disiyle tirnayla kaziya kaziya geldi insanlar neye göre oy veriyor anlamis degilim parkurtfa kosamayan durmadan düsen adam geldi final koltuguna oturdu olamaz böyle sey
kadir 1 yıl önce
ademmmmm kazanır ıns gönlum ondan yana
AZAD SÜLEYMAN 1 yıl önce
ADEM yazılır ADAM okunur!