Survivor da sinirler gerildi! Survivor yeni bölüm tanıtımı

Survivor yeni bölüm de yarışmacılar arasındaki gerginlik artıyor. Gönüllüler takımındaki son durum ve kim elendi sorusunun yanıtını acunn.com dan takip edebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2016 14:59
Değiştirme Tarihi: 30.03.2016 14:59
Survivor da sinirler gerildi! Survivor yeni bölüm tanıtımı

Survivor da ada şartları yarışmacıları zorlamaya başladı. Yarışma stresi ile birbirileriyle sık sık atışan yarışmacıların arasındaki gerilim giderek artıyor. Survivor yeni bölüm de adı elenme adayı olarak çıkan Survivor Nihal Candan ile arkadaşları arasındaki tartışmalar da arttı.

Survivor yeni bölüm tanıtımını izlemek için tıklayın...

Survivor gönüllüler takımında eleme gerginliği

Survivor da dokunulmazlık oyununu kaybederek elemeye giden gönüllüler takımında sinirler gerildi. Konseyde ilk isim beklenen bir şekilde Survivor Gizem Kerimoğlu olurken, ikinci isim şaşırttı. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Survivor İbrahim Giydirir yarışmalardaki performansı nedeniyle Survivor Nihal Candan ı elenme adayı olarak seçti. Eleme potasına giren Nihal ile bu dakikadan sonra gerginlik oluştu.

Gözler Survivor SMS sonuçlarında

Survivor da artık gözler bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümde.

Survivor yeni bölüm de açıklanacak olan SMS sonuçlarına göre birinci olan yarışmacı, 3. elenme adayını belirleyecek. Survivor SMS sıralması nda en az oyu alan yarışmacı da adaya veda edecek.

Kıbrıs için kıyasıya mücadele

Survivor yeni bölüm de adaylar Kıbrıs finaline erken vize almak için final sembolü oyununda kozlarını paylaşacak. Takım ayrımı olmaksızın oynanan oyunda sembolü kazanan yarışmacı Kıbrıs finaline bir adım daha yaklaşacak.