Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'da Sabriye ve Sedat eleme adayları oldular

Survivor 2017'de haftanın eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı'da Sabriye ve Sedat haftanın eleme adayları olarak belirlendi.

19.02.2017 01:38

Survivor'da bir konsey daha geride kaldı. Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler'e üstünlük sağlayamayan Ünlüler takımı 2 eleme adayı belirledi. Konseyde en çok ismi yazılan Sabriye haftanın ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem ise eleme adayı olarak Sedat'ı gösterdi. Survivor'ın bu akşam yanınlanacak bölümünde 2 eleme adayı daha belirlenecek ve toplamdaki 4 isim halk oylamasına çıkacak. Halktan en az oy desteği alan yarışmacı Survivor 2017'ye veda edecek.

İlk eleme adayı Sabriye neler söyledi?
Survivor'da haftanın ilk eleme adayı olan Sabriye, çok üzgün olduğunu dile getirerek "Artık potada olmak beni yoruyor" dedi. Sözlerine devam eden Ünlüler Takımı yarışmacısı, "Ben gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Beni destekleyenlere güveniyorum. Neden böyle oluyor, ne yapıyorum anlamıyorum. Kötü mü olayım, ne yapayım? Nasıl davranmam gerektiğini bilemedim." ifadelerine yer verdi.

İkinci eleme adayı Sedat...
Ünlüler Takımı'nda bireysel dokunulmazlık ünvanını kazanan yarışmacı Adem olmuştu. Böylelikle kendi takımından bir eleme adayı belirlemesi gereken Adem, Sedat'ın ismini söyledi. Haftanın ikinci eleme adayı olarak karşımıza çıkan Sedat, "Beklediğim bir şeydi. Düz duruşumdan asla vazgeçmeyeceğim. Bundan sonra bütün söz sevenlerimizindir" dedi.

2 eleme adayı daha belirlenecek
Survivor'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde 2 eleme adayı daha belirlenecek. Ardından halk oylamasına çıkacak olan 4 isimden en az SMS oyu alan yarışmacı adaya veda edecek. Survivor'ın yeni bölümü bu akşam 20:00'da TV8'de! Sakın kaçırmayın! Yeni bölüm tanıtımını izlemek için burayı tıklayınız!

Yorumlar | 1
üye profil
Gulencan pokat 2 yıl önce
Erdi bulut geldi mutlu olmadı