Survivor'da puan durumu nasıl? İlk sırada kim var?

Survivor'da puan durumu nasıl? İlk sırada kim var?
Yayınlanma Tarihi: 23.05.2019 16:12
Değiştirme Tarihi: 24.05.2019 10:31

Survivor'da finale artık sayılı günler kaldı. İlk günden bu yana şampiyonluk için mücadele veren yarışmacılar, parkurlarda ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Peki Survivor'da puan durumu nasıl? Survivor'da ilk sırada kim var? İşte merak edilen sorunun cevabı...

Survivor'da geçtiğimiz hafta başarılı yarışmacı Hikmet Tuğsuz herkesi üzüntüye boğan bir sakatlık yaşadı. Hikmet'in sağlık durumuna ilişkin henüz net bir bilgi bulunmazken, Hikmet'in birkaç gün içinde Survivor'a devam edip edemeyeceğinin belli olması bekleniyor. Beyaz takımın sevilen yarışmacısı Ria'nın Survivor'dan elendiği haftanın sonrasında oluşan puan tablosu da merak ediliyor. 

Siyat takım kaptanı Katerina Dalaka, Survivor puan durumu tablosunda ilk sırada yer alıyor. 155 galibiyeti, 64.5 de mağlubiyeti bulunan Katerina Dalaka, yüzde 71'lik başarı ortalamasıyla mücadele ediyor. Hikmet ise Katerina Dalaka'nın hemen arkasında 2.lik koltuğunda... Seda Ocak'ın 3., Afroditi'nin ise 4. olduğu puan tablosunun son iki sırasında ise Yunan yarışmacı Kyriakos Pelekanos ve Türk yarışmacı Büşra Yalçın var. 

#surpuan#