Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'da kıran kırana dokunulmazlık oyunu!

Survivor 2017'de bir dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler'in karşı karşıya geldiği mücadelede heyecan doruğa çıktı.

29.01.2017 22:58

Dominik'te Survivor macerası devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın her fırsatta dile getirdiği "Bütün oyunlar yalan, dokunulmazlık oyunu gerçek" sözlerinin ciddiyetinin farkında olan Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları zor bir oyun için yine yerlerini aldılar. Oldukça zorlu bir oyun için kolları sıvayan yarışmacılar ağırlığı gittikçe yükselen halterin altına girdiler. Omuzlarına yüklenen ağırlık altında daha fazla kalabilen yarışmacılar puanı takımlarına kazandırırken, rakibine meydan okuyamayarak puanı kaptıran yarışmacılar ise büyük üzüntü yaşadılar.

İlk tur Ünlüler takımının...
Oyun için adaylar belirlendi ve 1. tur başladı. İlk turda Gönüllüler'e nazaran daha fazla başarılı olan taraf Ünlüler takımı oldu. Ünlüler, zorlu oyunda ilk turu kazanarak puanın sahibi oldular.

2. turda Gönüllüler eşitliği yakaladı!
Daha sonra 2. tura geçildi. Ünlüler takımı ilk turda gösterdikleri başarıyı bu turda gösteremedi. Gönüllüler takımı 2. turda üstün gelerek puanı kazanan taraf oldu. Bu arada 2. turun son oyununda bir birleriyle eşleşen Furkan ve Sadin ikilisinden oyunu kazanan taraf Sadin olunca Furkan gözyaşlarına boğuldu. Ağlamaktan kendini alamayan Furkan'ın yanına Tarık Mengüç ve Berna başta olmak üzere bazı Ünlüler takımı yarışmacıları gelerek Furkan'a teselli verdiler.

Final turunda farklı skor
İlk 2 turun sonunda seriler 1-1'lik eşitliğe gelince dokunulmazlık oyununda 3. tura geçildi. Bu turda Gönüllüler, Ünlüler'e tek bir puan bile vermeyerek oyunu 3-0 kazandı. Böylelikle Ünlüler Survivor 2017'de ilk defa dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldular.

Ünlüler'den 2 eleme adayı
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'den konseyde en fazla ismi yazılan yarışmacı Seda oldu. Ayrıca bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi İlhan, elenmesini istediği ismi Sabriye olarak belirledi. Böylelikle haftanın eleme adayları; Denisa, Sadin, Seda ve Sabriye oldu...

Yorumlar | 0
üye profil