Survivor'da kim elenecek? Survivor eleme adayları kim?

Survivor'da kim elenecek? Survivor eleme adayları kim?
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 19:41 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 20:55

Heyecanın bir an olsun azalmadığı Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümünde bir kişi adaya veda edecek... Survivor'da dokunulmazlıkları kaybeden Yunan takımından bir yarışmacı elenen kişi olacak. 3 kişinin eleme potasına girdiği Survivor 2019'da kim elenecek? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar

'Survivor'da kim elendi?' Sorusu bu akşam yayınlanan Survivor yeni bölümüyle cevabını bulacak. Survivor'da hafta sonu oynana 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımı 3 yarışmacısını eleme potasına dahil etti. Dokunulmazlıkların ardından iki takım Survivor'ın 18 Şubat tarihli bölümünde Simit ve Peynir ödülü için mücadele etti. Sürekli git gellerin yaşandığı Survivor ödül oyununda durum 9-9'a kadar geldi. Bu anda devreye giren Acun Ilıcalı, yarışmacılara bir açıklama yaparak bu seferlik kaybedenin olmadığını ve ödülün iki takıma da gideceğini söyledi. 

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Yunan takımı, Survivor'da kim elenecek sorusunun cevabı için eleme konseyine çıktı. Yunan takımında Ioulieta ismi en çok yazılan isim olarak, eleme potasına da giren ilk yarışmacı oldu. Bireysel dokunulmazlıkları kazanan 2 yarışmacı birer isim daha söyleyerek bu sayıyı 3'e tamamladı. Survivor Yunan takımında eleme adayları böylece Ioulieta, Spyros ve Vasilis Vasilikos oldu

SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan geçtiğimiz hafta da nefesleri kesti. İki dokunulmazlığı da kaybeden Türk takımından Atakan, Okay ve Kader SMS oylamasında elemeye kalan isimler odu. Bu üç isimden birisi de en az oyu alarak adaya veda etti. Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk takımının da ilk elenen ismi olma unvanını taşıyan kişi Kader Karakaya oldu.

SURVİVOR YENİ YARIŞMACI

Survivor'da sürpriz açıklamalar yapan Acun Ilıcalı bu hafta iki yeni yarışmacı katılacağını belirtti. Hem Yunanistan hem de Türkiye takımına katılacak olan iki kadın yarışmacıdan, Yunan takımına katılacak olan isim belli oldu. Survivor'da Yunan takımına katılacak olan isim Katerina Dalaka olacak. Türk yarışmacının kim olacağı henüz belli olmadı.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.