Survivor'da kim elendi? İşte Survivor Türkiye Yunanistan'da elenen isim

Survivor'da kim elendi? İşte Survivor Türkiye Yunanistan'da elenen isim
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 23:49 | Değiştirme Tarihi: 20.02.2019 00:10

Beklenen gün geldi ve 'Survivor'da kim elendi?' Sorusu yanıtını buldu. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'ın yayınlanan son bölümünde bir kişi Survivor adasına veda etti. 

Survivor Türkiye Yunanistan'da 2 dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı, 17 Şubat tarihli Survivor bölümünde 3 yarışmacıyı SMS oylamasına bırakmıştı. Survivor'ın yayınlanan son bölümündeki ada konseyinde elenen kişi Ioulieta oldu. 

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMDİ?
Survivor Türkiye Yunanistan'da dokunulmazlıkları kaybeden Yunan takımı önce bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi ve sonrasında eleme konseyinde gitti. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi Ria ve Tony oldu. Konseyde ise ismi en çok yazılan kişi Ioulieta oldu. Ria ve Tony'nin seçtiği birer isimle, Ioulieta 3 eleme adayı olarak eleme potasına kaldı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor son bölümünde yarışmacılar pizza ve kola için yarıştı. 2'şerli takımlar halinde mücadelenin verildiği Survivor'da Yunan takımı avantajlı bir giriş ile durumu 4-1'e kadar getirmeyi başardı. Ancak Türkiye karşı bir reaksiyon göstererek skoru 4-1'den 5-4'e taşıdı. Sonrasında durum 6-6'ya geldi ve bu andan itibaren yarışmadaki heyecanın dozu da bir hayli yükseldi. Sonucu merak edilen Survivor ödül oyunuun kazananı 10-7 skorla Türk takımı oldu ve ödülüne kavuştu.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'da bu sezonun ilk iletişim oyunu oynandı. Yarışmacılar için büyük öneme sahip olan bu oyunu kadınlarda Melisa, erkeklerde ise Atakan kazandı.  Melisa, Ecem ve Sude'yle ödülü paylaşırken, Atakan Yusuf ile Kaan'ı iletişim ödülü için seçti

IOULİETA KİTRİNOU KİMDİR?
İoulieta Kitrinou 26 yaşında ve Hios (Sakız adası) adasında yaşıyor. Model, aktris ve 100 metre koşu şampiyonu. Hios adasında turizmcilik yapıyor. İnatçı, kararlı ve hassas bir yapıya sahip. Daha önce Türkiye'de yaşamış ve çalışmış olması onun diğer Yunan yarışmacılar arasında en büyük avantajı olacak. Birçok Türk tanıması ve ayrıca Türk dilini konuşuyor olması Yunan takımına yardım etmesini sağlayacak.

SURVIVOR YENİ YARIŞMACI SÜRPRİZİ
Survivor'a 2 yeni kadın yarışmacı katılıyor. Acun Ilıcalı'nın önceki günlerde duyurusunu yaptığı Survivor'da 2 önemli isim dahil olacak. Yunan takımına katılacak ismin Katerina Dalaka olduğu belirtilirken, Türk takımına katılacak yarışmacının 'büyük bir sürpriz' olacağı belirtiliyor.