Survivor'da eleme adayları kim? Survivor'da bu akşam neler olacak?

Survivor'da eleme adayları kim? Survivor'da bu akşam neler olacak?
Yayınlanma Tarihi: 12.02.2019 16:17 | Değiştirme Tarihi: 12.02.2019 16:39

Survivor Türkiye - Yunanistan'da heyecan bu akşam kaldığı yerden devam ediyor... Survivor'da bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında 3 eleme adayından birisi veda edecek. Peki Survivor eleme adayları kim?

Survivor'da kim elenecek? Pazar günü Türkiye-Yunanistan takımları arasındaki Survivor dokunulmazlık oyununu Türk takımı kaybetti. Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte konseyde belirlenen 3 eleme adayı bugün akşamki oylama sonuçları ardından Survivor'a veda edecek. 

SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN'DA NELER OLACAK? - İZLE
SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER?
Survivor 2019'da dokunulmazlığı kaybeden Türk takımı ilk kez çıktıkları konseyde, Kader Karaya Okay Köksal ve Atakan Işıktutan'ı Survivor eleme adayları olarak belirledi. 

SURVİVOR'DA BU AKŞAM NELER OLACAK?Eleme öncesi Türk takımında gerginlik bir hayli yüksek. Bora ve Yusuf'un arasındaki tartışma dikkatlerden kaçmadı.

Survivor'da 12 Şubat Salı akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde Türkiye ve Yunanistan takımları arasında nefes kesen bir ödül oyununu oynanacak. Ödül oyunu sonrasında da konseyde Survivor'da elenecek kişi belli olacak.