Survivor'da eleme adayları kim? Survivor'da bu akşam neler olacak?

Survivor'da eleme adayları kim? Survivor'da bu akşam neler olacak?
Yayınlanma Tarihi: 12.02.2019 16:17 | Değiştirme Tarihi: 12.02.2019 16:39

Survivor Türkiye - Yunanistan'da heyecan bu akşam kaldığı yerden devam ediyor... Survivor'da bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında 3 eleme adayından birisi veda edecek. Peki Survivor eleme adayları kim?

Survivor'da kim elenecek? Pazar günü Türkiye-Yunanistan takımları arasındaki Survivor dokunulmazlık oyununu Türk takımı kaybetti. Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte konseyde belirlenen 3 eleme adayı bugün akşamki oylama sonuçları ardından Survivor'a veda edecek. 

SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN'DA NELER OLACAK? - İZLE

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2019'da dokunulmazlığı kaybeden Türk takımı ilk kez çıktıkları konseyde, Kader Karaya Okay Köksal ve Atakan Işıktutan'ı Survivor eleme adayları olarak belirledi. 

SURVİVOR'DA BU AKŞAM NELER OLACAK?

Eleme öncesi Türk takımında gerginlik bir hayli yüksek. Bora ve Yusuf'un arasındaki tartışma dikkatlerden kaçmadı.

Survivor'da 12 Şubat Salı akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde Türkiye ve Yunanistan takımları arasında nefes kesen bir ödül oyununu oynanacak. Ödül oyunu sonrasında da konseyde Survivor'da elenecek kişi belli olacak.

 

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.