Survivor'da Çılgın Sedat sakatlanarak oyuna devam edemedi!

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2017 22:30 | Değiştirme Tarihi: 28.01.2017 23:13

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunu oynandığı sırada Çılgın Sedat parkurun hemen başında sakatlanarak yere yığıldı.

Survivor'da dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Ünlüler Takımı'nın hırslı yarışmacılarından Çılgın Sedat da dokunulmazlık oyununda yarışacak isimlerden biri olarak ön plana çıktı. Gönüllüler Takımı'ndan Yiğit'e karşı yarışan Sedat, oyun startı verildikten birkaç saniye sonra çukurlu parkurda sakatlandı. Acılar içerisinde yere yığılan Sedat'ın yarıdımına  sağlık ekipleriyle beraber diğer yarışmacılar koştu.

Çılgın Sedat gözyaşlarına boğuldu, Serhat Akın yanından ayrılmadı

Sakatlanan ve yerden kalkamayan Çılgın Sedat, yaşadığı talihsiz an sonrası gözyaşlarına boğularak, "Bileğime bir şey olmasın. Başlamadan bitsin istemiyorum..." dedi. Sedat'ın başından bir dakika bile ayrılmayarak elini tutan Serhat Akın, onu, "Oraya hiçbir şey olmaz; ben sana söyleyeyim. Aslanlar gibi kalkıp basacaksın." sözleriyle teselli etti.

Çılgın Sedat devam edemedi

Sağlık ekipleri tarafından olduğu yerde ilk tedavisi yapılan ve ayağı sargıya alınan Çılgın Sedat, oyuna devam edemedi ve oyun alanının dışına taşındı. Sedat'ın yere oturarak mutsuz bir şekilde oyunun geriye kalan kısmını izlediği gözlendi. Daha sonra Sedat yarışmacıların oturduğu yere geçerek ayağını takım arkadaşı Tarık Mengüç'ün dizine uzatttı. Tarık, Sedat'ın ayağındaki zarar gören bölgeye uzun süre buz bastırarak takım arkadaşına yardımcı oldu.

Sedat sakatlandı ama ünlüler kaybetmedi

Çılgın Sedat'ın sakatlanması dokunulmazlık oyununda ünlülerin ilk turu kazanmasına engel olmadı. Ünlüler ilk turda gönüllüer karşısında üstünlük sağlayarak puanı alan taraf oldu. Fakat ikinci turda galip gelen taraf gönüllüler olunca oyun 1 tur daha uzadı ve iki takım arasında 3. tur gerçekleşti.

Kazananı 3. tur belirledi

Dokunulmazlık oyunu 3. turda adeta nefes kesti. Son turda 2-2'lik eşitliği yakalayan takımlardan son olarak Ogeday ve Berna birlikte yarışırken, İlhan ve Sema da onların karşısına çıkan ünlüler takımı yarışmacıları oldu. Bu yarışı önde bitiren İlhan ve Sema ikilisi takımlarına dokunulmazlık ünvanını kazandırarak büyük sevinç yaşattı.