Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'dan elenen yarışmacı ne dedi?

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'dan elenen yarışmacı ne dedi?
Yayınlanma Tarihi: 10.05.2017 09:27
Değiştirme Tarihi: 10.05.2017 09:39

Survivor'da heyecanla beklenen eleme gecesi gerçekleşti. Elenen yarışmacı kim oldu? Berna, Tuğçe ve Ogeday eleme adayı olarak çıkmıştı.

Dün akşam Survivor'da yine merakla beklenen eleme gecesi gerçekleşti. Herkesin merak ettiği Survivor'da kim elendi sorusu nihayet cevap buldu: Tuğçe. Bu haftanın eleme adayları olarak Berna, Tuğçe ve Ogeday çıkmıştı. Geçtiğimiz haftaki yapılan iki dokunulmazlık oyununu da ünlüleler kazanmıştı. Bu yüzden üç eleme adayı da gönülülerden çıktı.

Eleme gecesinde ve elenen yarışmacı yaşananlara karşı izleyicilerin yorumlarını sizler için derledik:

YAZIK OLDU: Sabriye kendisinden büyüklere küfürler edip tekme atmaya çalışırken onu övüp bu kızın bu yerilmesini anlayamıyorum. Tavırları evet doğru değildi ancak Sema'dan sonraki en iyi performans ile şuanda gitmeyi haketmiyordu. Sabri... HAYRI BILGIÇ: Sinsi Volkan, dedikodu üçgenindeki arkadaşların, Burçak ve Tuğçe gitti. Darısı senin başına. Girdiğin ilk potada seni de sevdiklerine kavuşturacağız. İnsanlık, adamlık ve karakter her zaman performanstan önce gelir.

HAKAN ARIFOGLU: çekirdek çıtlatanlar ilk potada elendiler buyuksun ERDİ.

SLLLMTT: son zamanlarda sapıtmasaydın kalırdın

ZEHRA ISMAYILOVA: Cook kotu oldu tugcenin gitmesi

BURCU Ş: ÜNLÜLERİN İNŞ

DORIN CIOBANU: Ya acun abi ....Burda da bukadar reclam ne Gerek vardi....

DERIN IZLEYEN: Olması gereken oldu, kemik kadro kurup, herkesi dışlayıp ve aşağılayıp Burçin'i yazdı diye Anıl'a etmediği hakareti bırakmayan acımasızca davranan Burçin gitti. İlahi adalet. Sırada Ogeday var.

SEHZADE: sabriye tamam seni seviyoruz ama aglamak yerine gülmek yerine kendini az daha oyunlara konsantre yapsanda o kadar emege yazik olmasa.inan seni izlerken sakinlestirici alip öyle izliyoruz ailece psikolojimiz bozuldu)ne sana kizmaktan vazgeciyor... SONER AVCI: tuğçe cok güclü bir kızdı onun gitmesi yanlış oldu rn

BILAL ÖZTÜRK: Kafanıza göre milleti gonderiyodunuz burcakla bak halk sizi gönderdi iki haftada Allahin adaleti bu sen babam yaşındaki adamla nasıl konuşulur onu öğren önce lunaparka cevirmistiniz adayı ikinizin gittiği iyi oldu sırf sen gi... AYŞE: HİÇ BEKLENMEDİK BİR DURUM DEĞİL. SEVİNME BERNA SIRA SENDE

RODRİGO: OHH CANIMA DEYSİN AYGIR SENİ ÖYLE KENDİNİ BİŞEY ZANNEDERSEN ÖNCE KANKİN SONRA KENDİN GİDERSİN BÖYLE

AYHAN: Volkan sıra sana geldi istanbul biletin hazır

SAMET: bu şekilde itici konusmaya devam ederse yakın zamanda volkanda burcak ve tugceye katılır

Survivor son bölümü izlemek için tıklayın: