Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor'da Bireysel Dokunulmazlık Kolyesi'ni kim kazandı?

Survivor'da Bireysel Dokunulmazlık Kolyesi'ni kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bu sefer de Bireysel Dokunulmazlık oyununda boy gösterdi. İşte detaylar...

29.01.2017 23:16

Survivor'da heyecan katlanarak devam ediyor. Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler'e üstünlük sağlayamayarak oyunu kaybeden Ünlüler, dokunulmazlık sembolü için yarıştı. Ellerindeki tahtanın üzerinde bulunan topları yere düşürmemek için olağanüstü performans sergilemeye çalışarak oyunu kazanmak için mücadele veren Ünlüler, dokunulmaz olabilmek için ter döktüler.

Yarışamcılar birer birer ellerindeki tahtanın üzerinde duran topları düşürürken, İlhan ve Sabriye son ikiye kalan yarışmacılar oldular. Sabriye daha fazla dayanamayarak topları düşürünce dokunulmazlık ünvanı kazanan isim İlhan oldu. 

Survivor 2017'de Ünlüler takımının ilk dokunulmazlık ünvanı kazanan yarışmacısı olan İlhan, eleme adayı olarak Sabriye'yi gösterdi. Ayrıca konseyde ismi en çok yazılan Seda ise Ünlüler takımının bir diğer eleme adayı.

Survivor'da 4 eleme adayı
Gönüllüer takımından eleme adayı olan Denisa ve Sadin'in yanı sıra Ünlüler takımından da Seda ve Sabriye haftanın diğer eleme adayları oldu. 4 yarışmacı halk oylamasına çıktı. İzleyicilerden en az desteği gören 1 yarışmacı Survivor'a ve hayallerine veda edecek...

Yorumlar | 0
üye profil