Survivor'da araba ödülünü kazanan takım belli oluyor! Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Survivor 2017'nin bu akşam yayınlanacak olan 88. bölümünde ödül oyununu kazanan takımdaki tüm yarışmacılara araba ödülü verilecek.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2017 16:41
Değiştirme Tarihi: 12.05.2017 16:46
Survivor'da araba ödülünü kazanan takım belli oluyor! Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Survivor 2017 macerası hız kesmeden devam ediyor. Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü bu akşam sahiplerini buluyor. Ödül oyununu kazanan takımdaki tüm yarışmacılar birer araba sahibi olacak. Peki oyunu hangi takım kazanacak? İşte herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Merakla beklenen sorunun yanıtı bu akşam TV8 ekranlarında yanıt buluyor. 

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın 'Survivor'ın ve Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü' olarak ifade ettiği büyük ödülün ilk oyununu dünkü yayınlanan bölümde Ünlüler takımı kazanmıştı. Fakat, Ünlüler'in bu galibiyeti arabayı almaya yetmedi. Ünlüler bugün de oynanacak oyunu kazanırsa ödülün sahibi olmaya hak kazanarak birer araba sahibi olacaklar. Eğer oyunu Ünlüler takımı değil de Gönüllüler Takımı kazanırsa bu sefer 5'te bitmek üzere bir oyun daha oynanacak ve bu turu kazanan takımdaki tüm yarışmacılar birer araba sahibi olacak.

Heyecanla beklenen büyük ödülün ikinci oyunu bugün oynanacak. Eğer Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü kazanan takımı öğrenmek istiyorsanız bu akşam 20:00'de TV8 ekranlarında olun. 

Survivor 2017 yarışmacıları bu akşamki büyük ödüllü oyunda her şeylerini ortaya koyacaklar. Araba ödülünü kazanmak isteyen yarışmacıların bugünkü karşılaşmaları da heyecanla takip edilecek. Yarışmacıların tek hayali büyük ödüllü oyunda üstün gelerek birer araba sahibi olmak.

Unutmayın! Survivor 2017'nin yeni bölümü bu akşam 20:00'de TV8 ekranlarında.