Survivor'da 4 yarışmacı için veda çanları!

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2017 01:14
Değiştirme Tarihi: 06.02.2017 02:22

Survivor'da haftanın eleme adayları belirlendi. Denisa, Erdi, Adem ve Sabriye Survivor'a veda etmesi muhtemel yarışmacılar olarak karşımıza çıktı. İşte detaylar...

Dominik'te Survivor macerası hız kesmeden devam ediyor. Her bölümüyle gündeme damga vuran benzersiz yarışma programı Survivor'ın 12. bölümü yine iz bıraktı. Daha önce eleme adayı olarak belirlenen Denisa ve Erdi'nin yanına 2 isim daha eklendi. Ünlüler Takımı yarışamcılarından Sabriye, konseyde en çok ismi yazılan yarışmacı olunca eleme adayı oldu. Ünlüler Takımı'nda dokunulmazlık sembolünü kazanan Sedat ise eleme adayı olarak Adem'i gösterdi. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adayları Denisa, Erdi, Adem ve Sabriye olarak belirlendi.

Eleme adaylarının kaderi sizin elinizde!

Haftanın eleme adayları Denisa, Erdi, Adem ve Sabriye'nin kaderini halk belirleyecek. Bu dört isimden en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor 2017'ye ve hayallerine veda edecek. Son sözü halkın söyleyeceği Survivor'da yarışmaya kimin veda edeceği Salı günü yayınlanacak olan Survivor'ın yeni bölümünde belli olacak.

Survivor yeni bölümüyle bu akşam TV8'de!

Ekranların en çok izlenen ve en çok konuşulan yarışma programı Survivor'da heyecan dorukta. Büyük ilgiyle takip edilen Survivor, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da TV8'de! Survivor'ın yeni bölüm tanıtımını izlemek için burayı tıklayınız!

Survivor'ın son bölümünde neler yaşandı?

12. bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da 2 eleme adayının belli olmasının yanı sıra dokunulmazlık oyunlarında da kıyasıya mücadele verildi. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanırkern, bireysel dokunulmazlık ünvanın sahibi ise Sedat oldu. İşte Survivor'ın son bölümüyle ilgili detaylar...

Ünlüler ve Gönüllüler, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 

Dokunulmazlık oyununda puanı rakibine kaptıran Eser West hayli sinirlendi. Sinirlerine hakim olamayan Eser kendisini denize attı.

Ünlüler Takımı yarışmacılarından Sedat, takım arkadaşı Adem'i eleştirdi. Sedat, Adem'in herkese karşı aynı tutumu sergilemediğini iddia etti.

Survivor 2017'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Sedat bir eleme adayı çıkardı.

Survivor'la alakalı daha çok video izlemek istiyorum!

Survivor severler acunn.com'da toplanıyor. Eşsiz yarışmanın yeni bölümünü kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler veya televizyonda yayınlanmayan görüntülere ulaşmak isteyenler sitemizi takipte kalınız. Tüm bunlara tek bir tıkla ulaşabilmek için burayı tıklayınız!  Acunn.com'da Survivor'la ilgili her şeye erişebilir, yarışmacılarla alakalı görüş ve düşüncelerinizi sitemizdeki platforma yazarak milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz! Yarışmacı mesajları için burayı tıklayınız!

Sosyal medya Survivor ile çalkalanıyor!

Survivor'da olup biten her şeyi ilk öğrenenlerden olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip altına alınız.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Acunn.com size hitap ediyor...

Ayrıca acunn.com hesaplarını da takip altına alarak Survivor 2017'ye hem daha yakın olabilir hem de spor ve magazin gündeminde neler olduğuna anında ulaşabilirsiniz. Acunn.com'un sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!