Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'da 2 eleme adayı belirlendi!

6. bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da 2 eleme adayı belli oldu. Nefes kesen dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra Adem'in Serhat'a söylediği sözler dikkat çekti.

29.01.2017 01:46

Survivor yine nefes kesti. Bir tarafta kıyasıya rekabet içerisinde geçen dokunulmazlık oyununda 2 takım karşı karşıya gelirken diğer taraftan da bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ayrıca 2 yarışmacı Survivor'da eleme adayı olarak karşımıza çıktı. Adem ile Serhat arasındaki gerilim 6. bölüme damga vururken Adem'in sözleri hafızalarda kaldı. İşte tüm detaylar...

Dokunulmazlık oyunu nefes kesti
İlgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler bir kez daha karşı karşıya geldi. Kıyasıya bir rekabete sahne olan oyunda ünlüler takımının hırslı yarışmacısı Çılgın Sedat, oyun esnasında yaşadığı talihsizlik sonucu sakatlandı. Start işareti verildikten hemen sonra çukurlu parkurda ayağından sakatlanan Sedat'ın yardımına sağlık ekipleri ve diğer yarışmacılar koştu. Sağ ayak bileğinden sakatlanan ve gözyaşlarına boğulan Sedat, "Ayağıma bir şey olmasın" diyerek haykırıken, takım arkadaşı Serhat da onun yanında kalarak talihsiz yarışmacıya teselli verdi. Sedat, oyun dışına alınarak oyuna devam edemedi.

Ünlüler ilk turu kazandı ama...
Bir tarafta bunlar yaşanırken diğer tarafta ise dokunulmazlık oyunu kaldığı yerden devam etti. Heyecanın doruğa çıktığı 1. turu ünlüler önde bitirerek puanın sahibi oldu. Ardından 2. tur için yarışmacılar kolları sıvadı. Bu turu da gönüllüler galip bitirince oyun 3. tura taşındı.

Serhat ve Adem arasında gerginlik
Ünlüler takımında dokunulmazlık oyununun 3. turu için yarışmacı isimlerinin seçildiği sırada Serhat ve Adem arasında tansiyon yükseldi. Bir birlerinin üzerine yürümeye çalışan yarışmacıları takım arkadaşları ayırmakta zorlanınca duruma Acun Ilıcalı müdahale etti ve tarafları yatıştırdı. Daha sonrasında Adem’in Serhat için söylediği “O Kadıköy boğasıysa, ben de Kadıköy boksörüyüm” sözleri hafızalarda kaldı.

Kazananı final turu belirledi
Final turunda gönüllülerde Ogeday ve Berna yarışırken, ünlülerin öne çıkardığı isimler ise İlhan ve Sema oldu. Final turunu önde bitiren İlhan ve Sema ikilisi dokunulmazlık ünvanını takımlarına kazandırmış oldular. 

Berna tahtayı yumrukladı!
Final turunda Ogeday ile birlikte takımı adına yarışan Berna, puanı kazanamayınca sinirlerine hakim olamadı. Genç yarışmacı oyun alanında bulunan tahtayı yumruklayarak ağlamaya başladı. Takım arkadaşları genç yarışmacıyı teselli etti.

Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunu
Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler bu sefer de bireysel dokunulmazlık için sahneye çıktılar. Oyunu kazanabilmek için ellerindeki ağırlığı düşürmemek için mücadele veren yarışmacılardan son 2’ye Burçak ve Ogeday kaldı. Burçak daha fazla dayanamayarak elindeki ağırlığı düşürdü ve Ogeday bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu. O anları izlemek için buraya tıklayınız!

Denisa ve Sadin eleme adayı
Gönüllüler takımının her yarışmacısı elenmesini istediği takım arkadaşının ismini yazdı. En çok ismi yazılan Denisa, Survivor’da eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday ise Sadin’in ismini söyleyerek onu haftanın bir diğer eleme adayı olarak karşımıza çıkardı. 

Survivor kaldığı yerden devam edecek!
Ekranların reyting rekorları kıran yarışma programında heyecan artarak devam ediyor. Survivor yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da TV8'de! Tanıtımı izlemek için tıklayınız!

Yorumlar | 1
üye profil
Abdurrahman bektaş 2 yıl önce
Super 200 e kadar giderdi