Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Gönüllüler Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Gönüllüler Cemal Can Canseven kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi: 18.02.2020 23:46
Değiştirme Tarihi: 18.02.2020 23:46

Cemal Can Canseven, Survivor 2020'de gönüllüler takımında yarışıyor. Oyunlarda gösterdiği performans ile dikkatleri çeken yarışmacı, izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor 2020 Gönüllüler yarışmacısı Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2020 heyecanı TV8 ekranlarında devam ediyor. 14. sezonunda Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları her zamanki gibi izleyicilerin merak konusu oluyor. Biyografisi araştırılan ve dikkat çeken yarışmacılardan bir tanesi Gönüllüler takımından Cemal Can Canseven. İşte Cemal Can Canseven hakkında merak edilenler...

SURVİVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

24 yaşında olan Cemal Can Canseven, İzmir doğumludur. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmenidir. Kendisinden 9 yaş büyük olan ve küçük annem diye tarif ettiği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. 

Cemal Can Canseven, üniversiteyi kazanınca İstanbul'a geldi. İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Survivor Cemal Can Canseven, Youtube ve sosyal medya üzerinden çektiği videolarla fenomen olan Danla Bilic'in yakın arkadaşıdır.