Survivor Berkan kimdir? Survivor 2020 eleme adayı Berkan Karabulut kaç yaşında, nereli?

Survivor Berkan, bu haftanın eleme adaylarından biri. Survivor 2020’de özellikle performansı ile adından söz ettiren Berkan Karabulut, Ünlüler takımı ile başladığı yarışmada sonradan Gönüllüler takımına geçmişti. Son altıya kalmayı başaran Survivor Berkan, dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından eleme adayı olarak gösterildi. Hayranları tarafından Berkan’ın Survivor 2020’de veda edip etmeyeceği merak ediliyor. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2020 yarışmacı Berkan Karabulut nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 17:57
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 17:57
Survivor Berkan kimdir? Survivor 2020 eleme adayı Berkan Karabulut kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de Berkan Karabulut, bu hafta yine eleme adayı oldu. Finale yaklaştıkça heyecanın arttığı Survivor 2020’de bu akşam yapılacak konseyde Berkan elenecek mi merak ediliyor. Survivor’a sonradan gelmesine rağmen performansı ile hep ilk sıralarda yer alan yarışmasının hayat hikayesi merak ediliyor. Ve Survivor Berkan kimdir, Berkan Karabulut kaç yaşında, nereli şeklinde araştırılıyor. İşte Survivor Berkan Karabulut hakkında merak edilenler ve kendi anlatımıyla hayat hikayesi…

SURVIVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Survivor Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olan Berkan, çok küçük yaşta spora yönelmiş. On farklı okulda okuyan Berkan, basketbol oynadığı için her sene iyi okul takımı nerede kurulduysa o okula gitmiş. Çok sayıda okulda okuması nedeniyle her sene farklı sınıf arkadaşları edinmiş. Berkan Karabulut, bunun insan ilişkisine çok büyük katkısı olduğunu söylüyor.

Survivor Berkan, 7 yaşında futbola başlamış. Sonrasında ise yapmadığım spor dalı kalmamış. İstanbul’un en iyi takımlarında basketbol oynadığını, 2 sene A takımlarında profesyonel forma giyen Berkan, üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliği yapmaya başlamış. Bir buçuk sene eğitmenlik yaptığı yerde tanıştığı bir dostu ile Kuruçeşme’de spor stüdyosu açmış. Sonrasında eğitmen olan abisi ile salonu işletmeye başlayan Berkan, 2015’de kendi spor salonlarını açtığını belirtiyor.

Survivor Berkan Karabulut kendini şu şekilde tanımlıyor: “Hayatım boyunca hep mücadele edebileceğim kulvarlarda bulundum, kolay yollar yerine beni tatmin edeceğini bildiğim zorlu yokuşları çıkmayı tercih ettim. İnsan ilişkilerimin iyi olduğunun farkındayım ve bulunduğum ortamda elimden geldikçe pozitif ve ferah bir enerji yaratmaya çalıştığım bir hayat yaşıyorum. Birçok meslek yapabilecek kapasiteye sahibim bunu biliyorum ama yaptığım mesleğin beni en fazla çektiği nokta sağlıklı yaşamın içinde olup çevreme 7'den 77'ye sağlığı aşılayıp içimdeki enerjiden kimine çok kimine az paylaştırabiliyor olmam.

4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor 202 mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık."

BERKAN'IN SURVİVOR 2020'DE PERFORMANSI

Survivor 2020 genel performans tablosuna bakıldığı zaman Berkan, listenin başında yer alıyor. Yüzde 61 başarı oranı olan Survivor Berkan, 351 oyuna çıktığı yarışmada 213’ünü kazanmayı başardı.