Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor Barış kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da bu haftanın eleme adaylarından biri de Barış Murat Yağcı. Survivor 2020’ye Ünlüler takımı ile başlayan Barış, sonrasında Gönüllüler takımına geçti. Survivor Barış, programda sessizliği, efendiliği ve parkurdaki performansı ile adından çokça ettiriyor. Bu hafta, çeyrek finalin ikinci haftasında eleme potasına giren Survivor Barış, yarışmanın takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Barış kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Barış Murat Yağcı hangi dizilerde oynadı?

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 18:23
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 18:23
Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor Barış kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de bu akşam kritik bir eleme konseyi ekrana gelecek. Nisa ile Berkan ile birlikte potaya giren Survivor Barış Murat Yağcı, SMS sıralamasına göre yarışmaya veda etme ihtimali var. Basketbol kariyeri ve dizi oyunculuğu ile tanınan Survivor Barış’ın eleme adayı olması, takipçileri tarafından hayat hikayesini araştırmaya yöneltti. Kendine has duruşu ile Survivor 2020’ye damga vuran yarışmacıyı merak edenler “Survivor Barış kimdir” Survivor Barış boyu kaç” Survivor Barış kaç yaşında” ve Survivor Barış hangi dizilerde oynadı” şeklinde internette sorguluyor. Survivor Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

 Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir Alaçatı’da doğdu. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Küçük yaşlarından itibaren ilgili olduğu basketbolda Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Anadolu Efes’in on sene formasını giyme şansını yakalandı. Fakat talihsizi sakatlığı sonrasında basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır. Yağcı, aynı zamanda voleybol, atletizm, masa tenisi ve yüzme gibi birçok farklı spor dalı ile de ilgilenmiştir.

Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Projeler

Kiralık Aşk

Şevkat Yerimdar

 2014 - Kocamın Ailesi (Dizi)

 2015 - Kiralık Aşk (Dizi)

 2016 - Şevkat Yerimdar (Dizi)

SURVIVOR 2020’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2020 genel performans tablosuna bakıldığı zaman Barış Murat Yağcı, yüzde 54 başarı oranı ile üçüncü sırada yer alıyor. Survivor Barış, sezon başından bu yanan 326 oyunun 176’sını kazanmayı başarmış.