Survivor Aycan Yanaç kimdir? Survivor 2020 Ünlüler takımından Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında?

Survivor Aycan Yanaç, bu haftanın elenen ismi oldu. Ünlüler takımı için yapılan SMS oylamasında arkadaşlarına göre daha az oy alan Survivor Aycan, yarışmaya veda etti. Survivor izleyicileri, Aycan'ın elenmesi sonrasında onun hakkında araştırma yapıp hayat hikayesini araştırmaya başladı. Peki, Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? İşte Aycan Yanaç’ın biyografisi…

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 18:47
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 00:05
Survivor Aycan Yanaç kimdir? Survivor 2020 Ünlüler takımından Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de bu akşam kritik bir oylama yapıldı ve Ünlüler takımından Survivor’a veda eden isim belli oldu. Survivor Aycan Yanaç, SMS oylamasında arkadaşlarına göre daha az oy aldığı için Survivor 2020 yarışmasından elendi. Futbol geçmişi ile bilinen, Survivor 2020’de de maçlarda kendisine hayran bıraktıran yarışmacı için Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında, hangi takımlarda oynadı araştırılıyor. Survivor Aycan Yanaç hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVIVOR AYCAN YANAÇ KİMDİR?

Survivor Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 tarihinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğdu.  Futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir. Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.

Kadınlar U-19 Milli takım kadrosunda yer almıştır. Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya, Polonya ve Litvanya Milli takımlarına karşı forma giymiştir. En son 7 Nisan 2018 tarihinde Estonya Milli takımı ile oynanan maçta Türkiye Bayan Futbol A Milli formasını giymiştir.

Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.

Survivor Aycan Yanaç, genel performans tablosuna göre 7. sırada yer alıyor. Başarılı yarışmacı, 270 oyuna çıkmış ve bunların 141’in kazanmış olup yüzde 52 başarı oranına sahiptir.