Survivor Atakan’ın sağlık durumu nasıl? Atakan Survivor’a devam edebilecek mi?

Survivor Atakan’ın sağlık durumu nasıl? Atakan Survivor’a devam edebilecek mi?
Yayınlanma Tarihi: 13.03.2019 18:31 | Değiştirme Tarihi: 13.03.2019 18:31

Survivor Türkiye Yunansitan’da Atakan Işıktutan sakatlandı. Peki, Atakan Işıktutan Survivor’a devam edecek mi? Atakan Işıktutan’a ne oldu, sağlık durumu nasıl? Gibi sorular da Survivor hayranları tarafından merak edilen konulardan biri oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan’da Atakan sakatlığı nedeniyle 4 hafta dinlenme aldı. Peki, Atakan’a ne oldu? Atakan Survivor’a devam edebilecek mi? Survivor Türkiye Yunanistan’ın iddialı yarışmacılardan Atakan Işıktutan, sakatlığı nedeniyle 4 hafta dinlenecek. Survivor Panorama’da bugün Atakan’ın sakatlığı konsuu ele alındı. Survivor hayranları ise Atakan’ın sakatlanmasına çok üzüldüler. Atakan’ın diz sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edip edemeyeceği henüz belli değil. Atakan Işıktutan kimdir? Sorusunun yanıtı aşağıda yer almaktadır.

Atakan Işıktutan 1994 doğumludur ve aslen Rizelidir. Atakan Işıktutan’ın Rize’nin neresinden olduğu en çok merak edilen konulardan biri oldu. 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor.