Survivor Almeda Survivor All Star'da

Survivor Almeda Abazi, Survivor All Star'da şampiyonluk yarışına dahil oldu. Peki Almeda Abazi kimdir? İşte cevabı:

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2015 14:34
Değiştirme Tarihi: 17.02.2015 10:14
Survivor Almeda Survivor All Star'da

Survivor Almeda Abazi, Survivor All Star'da şampiyonluk yarışına dahil oldu. Peki Almeda Abazi kimdir? İşte cevabı:

Survivor All Star için 22 Şubat'ta TV8 ekranlarına gelecek. Survivor hayranlarının heyecanla bekledikleri Suvivor All Star kadrosu belli oldu. Survivor ile ilgili tüm son dakika gelişmeleri ve Survivor All Star'da yarışacak isimler ile ilgili en doğru haberler acunn.com'da.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Almeda Abazi kimdir?
Survivor Almeda Abazi 13 Şubat 1992’de Arnavutluk’ta doğdu. Katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve 2008 yılında Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazandı.

Survivor Almeda, lise eğitimini İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Türkiye'ye yerleşen Almeda Abazi mesleki hayatını Türkiye'de devam ettirme kararı verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dansa karşı özel bir ilgisi ve becerisi vardır. Hemen hemen katıldığı tüm programlarda dans eden Almeda program sunucularından ve izleyicilerden tam not almıştır. Katıldığı yarışma proğramı “Yok Böyle Dans”'ın iddialı isimlerinden birisi olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :
2013 - Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon (Valeria) (Tv dizisi)
2010 - Şov Bizinıs (Sinema Filmi)
2009 - Konak (Ezgi) (Sinema Filmi)
2009 - Ayrılık (2) (Kayra) (Tv dizisi)

Survivor All Star kadrosunda kimler var?
Survivor All Star; şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerden oluşan kadrosuyla 22 Şubat'ta TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Peki Survivor All Star'da kimler olacak? İşte Survivor All Star kadrosu:

Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistam takımından Nadia Zagli.
İlgili Sayfalar: Playlist