Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor SMS sıralaması sonucu | 7. Hafta

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

14.04.2015 15:44

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Survivor SMS sıralaması ne zaman yayınlanacak?

Her hafta halk oylaması sonucunda oluşturulan SMS sıralaması 14 Nisan Salı akşamı acunn.com internet sitesinden yayınlanacak. SMS sıralamasına göre Survivor All Star'a veda edecek olan isim de belli olacak.

Survivor All Star'dan kim elenecek?

Survivor All Star'da 7. eleme haftasında konseye çıkan taraf dokunulmazlık oyununda kaybeden Survivor Ünlüler Takımı oldu. Survivor Ünlüler takımında yarışmacı oyları ile birlikte Survivor Merve Oflaz ve Survivor Berna Canbeldek konseyden elenme adayı olarak çıktı. Elenme adayı olacak olan son isim ise bu akşam gerçekleştirilecek olan Survivor All Star eleme konseyi ile belirlenecek.

Survivor All Star elenme adayı kim olacak?

Survivor All Star'da elenme adayı olacak olan son ismi Survivor SMS sıralamasında birinci olacak olan isim seçecek. Halk oylaması sonucunda belirlenecek olan isim, adaya veda etmesini istediği takım arkadaşlarından birinin ismini verecek.

Survivor'a veda edecek olan isim nasıl belirlenecek?

Survivor'a veda edecek olan isim Survivor SMS oylamasına göre en az oy alan ve arkadaşları tarafından aday gösterilen isimler arasından belirlenecek. Ada konseyi sonucunda seçilen Survivor Merve Oflaz, Survivor Berna Canbeldek ve Survivor SMS sıralaması sonucunda birinci gelen yarışmacının seçtiği isim arasında bakılacak olan sonuçlarda bu üç isimden en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor All Star'a kimler veda etti?

Survivor All Star'da 6 eleme haftası geride kaldı. Survivor gönüllüler takımından Taner Özdeş, Duygu Çetinkaya ve Seda Aktuğlu'nun elendiği Survivor All Star'da Survivor ünlüler takımında ise Fulya Keskin, Almeda Abazi ve Ahmet Dursun adaya veda eden isimler oldu.

Yapılan oylamalar ve SMS sıralamasında birinci gelen yarışmacıların seçtiği elenme adayları arasında bakılan sonuçlara göre 5 isim Survivor All Star'a veda etti. Survivor Ahmet Dursun ise dokunulmazlık sembolünü elinde bulundurmasına rağmen yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle SMS oylamasına kalmadığı halde adaya veda etti.

Yorumlar | 0
üye profil