Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor SMS sıralaması | 7. Hafta

Survivor All Star'da halk oylaması ile oluşan SMS sıralamasında kim birinci oldu. Survivor 7. hafta SMS sıralaması acunn.com'da.

14.04.2015 15:17

Survivor All Star'da halk oylaması ile oluşan SMS sıralamasında kim birinci oldu. Survivor 7. hafta SMS sıralaması acunn.com'da.

Survivor gönüllüler ve Survivor ünlülerin kıyasıya mücadelesi Survivor All Star'da devam ediyor. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak değerlendirilen ve yarışmacıların açlığın yanı sıra doğa şartlarıyla da mücadele ettiği Survivor All Star'da 7. eleme haftası da  bu akşam yapılacak olan eleme konseyi ile sona erecek.

Survivor All Star 7. hafta SMS sıralamasına bu akşam acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Survivor All Star'da eleme nasıl gerçekleşiyor?

Survivor All Star'da her hafta oynanan dokunulmazlık oyununun sonucuna göre dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseye elenmesini istedikleri arkadaşlarını seçmek üzere çıkıyor. Konseyde ismi en fazla yazılan yarışmacı ya da yarışmacılar o hafta yapılan halk oylaması sonucunda elde edilen SMS sıralamasına göre elenme adayı olarak eleme konseyinde yer alıyor.

SMS sıralamasında birinci olan yarışmacının seçtiği diğer isimle birlikte SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı ise Survivor All Star'dan ve arkadaşlarından ayrılıyor.

Survivor All Star'da elenme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da gönüllüler ve ünlülerin mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. 7. eleme haftasında dokunulmazlık oyunununu kaybeden ünlüler takımı, konseyde yaptığı oylamada ilk elenme adayı olarak Survivor Merve Oflaz ve Survivor Berna Canbeldek seçildi.

Bugün gerçekleştirilecek olan SMS oylaması ile adadan veda edecek olan isim için bir elenme adayı daha belirlenecek. Bu aday ise SMS sıralamasında birinci olacak olan isim tarafından seçilecek.

Survivor All Star'da kim elenecek?

Survivor All Star'da bu akşamki SMS sıralamasına göre Survivor Merve Oflaz, Survivor Berna ve SMS sıralamasında birinci olan ismin söylediği isimlerden biri adaya veda edecek. 3 elenme adayından en az oyu alan ismin kim olacağı yapılacak olan halk oylaması ile belirlenecek. Survivor 7. hafta SMS sıralamasına bu akşam acunn.com'dan ulaşılabilecek.

Yorumlar | 0
üye profil