Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor All Star başlıyor!

İzlenme rekorları kıran yarışma Survivor için geri sayım başladı. Bu güne kadar yarışan en başarılı isimleri bir araya getirecek olan Survivor All Star TV8'de...

22.01.2015 10:44

İzlenme rekorları kıran yarışma Survivor için geri sayım başladı. Bu güne kadar yarışan en başarılı isimleri bir araya getirecek olan Survivor All Star TV8'de...Acun Ilıcalı'nın izlenme rekorları kıran yarışması Survivor başlıyor. Survivor, en unutulmaz isimleri, şampiyonları ve finalistleri ile birlikte ekrana gelmeye hazırlanıyor. Survivor All Star ne zaman ekrana gelecek, Survivor All Star'da kimler yarışacak, Survivor ile ilgili tüm merak ettikleriniz acunn.com'da.

Survivor All Star için geri sayım başladıDünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak gösterilen Survivor, bu kez en deneyimli ve en sevilen isimleri ile ekrana gelecek.Survivor All Star'da kimler olacak?İzleme rekorları kıran Survivor, Acun Ilıcalı'nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Biribirinden iddialı isimlerin yaşam mücadelesine ve kıyasıya çekişmesine sahne olan Survivor'ın yarışma kadrosu bu kez deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önce Survivor'a katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor'da şampiyonlar, finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecek. survivor all star haberleri  Survivor All Star ne zaman başlayacak?Survivor All Star'ın başlaması için geri sayım başladı. Survivor'ın efsane isimlerinin katılımıyla ekranlara gelecek olan Survivor, 22 Şubat'ta TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.Survivor All Star nerede çekilecek?Survivor All Star, eşsiz doğasıyla büyüleyen Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek. Geçtiğimiz yıl büyük bir mücadelenin yaşandığı Dominik adalarında bu kez efsane isimlerin çekişmesi yaşanacak.
Yorumlar | 0
üye profil