Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor son SMS sıralaması

Survivor All Star'da halk oylaması ile oluşan SMS sıralamasında kim birinci oldu. Survivor 8. hafta SMS sıralaması acunn.com'da.

21.04.2015 16:50

Survivor All Star'da halk oylaması ile oluşan SMS sıralamasında kim birinci oldu. Survivor8. hafta SMS sıralaması acunn.com'da.

Survivor gönüllüler ve Survivor ünlülerin kıyasıya mücadelesi Survivor All Star'da heyecan devam ediyor. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak değerlendirilen ve yarışmacıların açlığın yanı sıra doğa şartlarıyla da mücadele ettiği Survivor All Star'da 8. eleme haftası da geride kaldı.

Survivor All Star (22 Nisan) 8. hafta SMS sıralaması yarın akşam acunn.com'da...

Survivor All Star'da eleme nasıl oluyor?

Survivor All Star'da her hafta oynanan dokunulmazlık oyununun sonucuna göre dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseye elenmesini istedikleri arkadaşlarını seçmek üzere çıkıyor. Konseyde ismi en fazla yazılan yarışmacı ya da yarışmacılar o hafta yapılan halk oylaması sonucunda elde edilen SMS sıralamasına göre elenme adayı olarak eleme konseyinde yer alıyor.

SMS sıralamasında birinci olan yarışmacının seçtiği diğer isimle birlikte SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı ise Survivor All Star'dan ve arkadaşlarından ayrılıyor.

Survivor All Star'da elenme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da gönüllüler ve ünlülerin mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. 8. eleme haftasında dokunulmazlık oyunununu kaybeden gönüllüler takımı, konseyde yaptığı oylamada ilk elenme adayı olarak Survivor Hasan ve Survivor Bozok'u ilk elenme adayları olarak belirledi.

Survivor All Star'a 8. haftada kim veda edecek?

Survivor All Star'ın 8. eleme haftasında yarışmaya veda edecek olan isim halk oylaması ile belli olacak. Survivor All Star 22 Nisan tarihli halk oylamasında birinci olacak olan isim adaya veda etmesini istediği ismi söyleyerek 3. elenme adayını seçecek.

22 Nisan tarihli SMS sıralamasına göre en fazla oyu alan 2 isim adadaki yaşantısına devam ederken, en az oyu alan isim ise adaya ve arkadaşlarına veda edecek.

Yorumlar | 2
üye profil
yunus 2 ay önce
cumaliye haksızlık yapıldı
sevgi d. 2 yıl önce
tuğbadan bu haftada kurtuluş yok