Survivor'a veda eden isim belli oldu! ''Hikmet diye bir çoban var''

Survivor'a veda eden isim belli oldu! ''Hikmet diye bir çoban var''
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2019 12:43 | Değiştirme Tarihi: 13.02.2019 12:43

Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm ekranlara geldi ve bu hafta elenen isim belli oldu. Türk takımından adaya ilk veda eden isim olan Kader, konseye damga vuran sözler söyledi.

Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm ekranlara geldi ve bu hafta elenen isim belli oldu. Dokunulmazlık oyununda bu hafta kaybeden taraf olan Türk takımında Kader, Okay ve Atakan eleme adayı olarak belirlenmişti. Halk oylamasına sunulan bu üç isimden en az oyu alarak adaya veda eden Kader oldu. Adaya veda etmeden önce elenen isim olması hakkındaki yorumlarını paylaşan Kader, Hikmet ve takım arkadaşları hakkında konseye damga vuran sözler sarf etti. 

Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türk takımından ilk elenen yarışmacı olan Kader: ''Öncelikle bana oy atan, atamayan ve yürekten destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Sözün bittiği yerdeyim, elimden geleni yaptım. Nasibimde buraya kadar kalmak varmış, çok fazla bir şey de söyleyemiyorum. Ama söyleyeceğim tek şey şu: burada Hikmet Çoban diye biri var, yanında da koyunları var, kavalını iyi öttürüyor ama onun o kavalı bir gün kırılacak ve o sürü de dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum. Diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyorum, onları destekleyeceğim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.'' sözleri ile adaya veda etti. 

Survivor'a veda eden isim belli oldu! ''Hikmet diye bir çoban var''  İzlemek için tıklayın...