Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor'a kim veda etti? İşte elenen ilk isim...

Survivor 2017'ye ilk veda eden yarışmacı SMS oylamasında en az oyu alan Fulya oldu.

24.01.2017 22:21

Survivor 2017'de konseyde en fazla ismi yazılan Erdi ve Berna Keklikler'in yanı sıra dokunulmazlık kolyesini kazanan yarışmacıların gitmesini istediği Eser ve Fulya da eleme adayı olarak belirlenmişti.

Eleme adayı olan 4 yarışmacı SMS oylamasına çıktı. Halktan yeteri kadar destek alan Erdi, Eser ve Berna Keklikler Survivor macerasına devam ederken, en az oyu alan Fulya ise hem Survivor'a hem de hayallerine en erken veda eden yarışmacı oldu.

Elendiğini öğrenen Fulya, gözyalşarına boğularak adeta sitem etti. Fulya, "Birleşmeye kadar keşke takım olabilseydik. Benim hakkım yendi. Hakkımı helal etmiyorum. Yeni gelen arkadaşlarımızın yolu açık olsun. Hayallerimin fırsatını yakalamışken bunun yarım kalması benim için büyük bir hayal kırıklığı" dedi.

Gözyaşları dinmeyen Fulya, Berna'ya sarılarak daha çok ağladı. Genç yarışmacı 'Herkese başarılar' diyerek, Survivor'ı terk etti.

Erdi, Eser ve Berna Keklikler yarışmaya devam ediyor.

Eleme adayı olarak gösterilen yarışmacılar konsey sonrası neler söylemişti?
Erdi: "Ben bu arkadaşlara nasıl güveneyim"
Kısa süre önce belirlenen 4 eleme adaylarından Erdi, konseyde gönderilmek istenen yarışmacı olmasına karşın şu sözleri ifade etmişti. "Şimdi arkadaşlara soruyorum. Berna çıktı. O performansı kötü olan bir yarışamcı değil. Bu ne perhiz, ne lahana turşusu. Söyledikleriyle çelişen arkadaşlar var. Ben bu arkadaşlara nasıl güvenebilirim şimdi. Bu hoş ve adaletli olmadı. Umarım adalet yerini bulur..."

Fulya: Hakkımla kalmak istiyorum
Diğer eleme adayı Fulya ise, "Eğer kalacaksam hakkımla kalmak istiyorum. Diğer arkadaşlar için de hayırlı olmasını diliyorum. Hangimiz hakediyorsak kalalım..." ifaderini kullanmıştı.

Berna Keklikler: "Sevenlerime güveniyorum"
Berna Keklikler ise konuşmasının hemen başında gözyaşlarına boğularak "Bunu affetmiyorum. Sevenlerime güveniyorum. Onlar beni burada görmek istiyorlarsa beni kurtaracaktır. Herkes için hayırlısını diliyorum. Sevdiklerimle karşı karşıya geliyorum. Şaka gibi..."

Eser: "En iyi olan kalsın"
Söz sırası diğer eleme adayı Eser'e gelince, Ogeday'ın ismimi söylemesinden dolayı rhatsız değilim. Bir bildiği vardır. Hak eden, en iyi olan kalsın..."

Eleme ayalarının konsey sonrası sözlerini izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Yorumlar | 0
üye profil