Survivor'a bu akşam 1 yarışmacı veda edecek?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2017 18:47
Değiştirme Tarihi: 24.01.2017 22:22

Survivor 2017'de heyecan dorukta. Bu akşam Survivor adasına veda edecek bir isim belli olacak!

Dominik'te kıyasıya bir yaşam savaşı verilirken diğer yandan da 4 yarışmacı için veda çanları çalıyor. Fulya, Erdi, Eser ve Berna Keklikler Survivor 2017'nin ilk eleme adayları olarak karşımıza çıktılar. Bu akşam saat 20:00'da ekranlara gelecek olan Survivor 2017'nin yeni bölümünde yarışmaya en erken veda edecek isim belli olacak.

Survivor'da eleme adayı olarak gösterilen yarışmacıların bazı ifadeleri şunlardı:

Erdi: "Ben bu arkadaşlara nasıl güveneyim"

Kısa süre önce belirlenen 4 eleme adaylarından Erdi, konseyde gönderilmek istenen yarışmacı olmasına karşın şu sözleri ifade etmişti. "Şimdi arkadaşlara soruyorum. Berna çıktı. O performansı kötü olan bir yarışamcı değil. Bu ne perhiz, ne lahana turşusu. Söyledikleriyle çelişen arkadaşlar var. Ben bu arkadaşlara nasıl güvenebilirim şimdi. Bu hoş ve adaletli olmadı. Umarım adalet yerini bulur..."

Fulya: Hakkımla kalmak istiyorum

Diğer eleme adayı Fulya ise, "Eğer kalacaksam hakkımla kalmak istiyorum. Diğer arkadaşlar için de hayırlı olmasını diliyorum. Hangimiz hakediyorsak kalalım..." ifaderini kullanmıştı.

Berna Keklikler: "Sevenlerime güveniyorum"

Berna Keklikler ise konuşmasının hemen başında gözyaşlarına boğularak "Bunu affetmiyorum. Sevenlerime güveniyorum. Onlar beni burada görmek istiyorlarsa beni kurtaracaktır. Herkes için hayırlısını diliyorum. Sevdiklerimle karşı karşıya geliyorum. Şaka gibi..."

Eser: "En iyi olan kalsın"

Söz sırası diğer eleme adayı Eser'e gelince, Ogeday'ın ismimi söylemesinden dolayı rhatsız değilim. Bir bildiği vardır. Hak eden, en iyi olan kalsın..."

Eleme adaylarının konsey sonrası sözlerini izlemek için aşağıdaki linki tıkalyınız!

Seyirciler karar verecek!

Survivor'da Erdi, Fulya, Eser ve Berna Keklikler eleme adayı oldu. Onlardan kimlerin kalıp kimin gideceğine seyircilerden gelen SMS oyları karar verecek. En az oyu alan yarışmacı Survivor 2017'ye ve hayallerine veda edecek.

Survivor 2017'nin yeni bölümünü kaçırmayın!

Heyecanın katlanarak devam ettiği Survivor'un yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da TV8'de!