Survivor'a 3 yeni yarışmacı!

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2017 12:38
Değiştirme Tarihi: 25.01.2017 12:39

Survivor 2017 ilkleriyle başladı. Bugüne kadarki en zorlu Survivor olacak olan Survivor 2017'ye 3 yeni yarışmacı dahil oldu.

Survivor 2017'de ilk veda yaşandı. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunlarının ardından ilk eleme gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına giren Fulya, Survivor'a ilk veda eden isim oldu.

Survivor'da ilk eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2017'de oynanan iki dokunulmazlık oyununda da kazanan taraf Ünlüler oldu. Alınan yenilgilerin ardından iki kez konseye eleme adayı çıkarmak için giden Gönüllüler Takımı'nda Erdi, Fulya,Berna ve Eser eleme adayı olarak belirlendi. Yapılan SMS oylamasının sonucunda ise en az oyu alan Fulya Survivor 2017'ye veda etti.

Survivor'a 3 yeni yarışmacı

Survivor 2017'ye Fulya'nın vedasının ardından 3 yeni yarışmacı dahil oldu. SMS oylamasına göre 4 isim arasında yapılan oylama ile Fatih Hürkan, Sadin Bakır ve Anıl Karakurt, Survivor 2017'ye katıldı. Fatih Hürkan'ın Ünlüler Takımı'na girdiği Survivor 2017'de Sadin Bakır ve Anıl Karakurt ise Gönüllüler Takımı'na girdiler.

Fatih Hürkan kimdir?

Fatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul'da doğmuştur. İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Fatih Hürkan, 1998'de Best Model of Turkey'de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998'de başrolünü Emrah'ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey ile başrole geçti, daha sonra kötü adam rollerinin aranan ismi oldu.

Bir süre Şahika Tekand Studio'sunda oyunculuk eğitimi aldı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosu'nda Aman Hayret, Biraz Gayret oyunuyla da sahnede profesyonel oldu. Kral TV'de sunuculuk yaptı ve 100'ün üzerinde reklam filminde rol aldı. 2 sinema filminde yer aldı.

Önemli Filmleri :

1999 – Kahpe Bizans (Gani Müjde)2006 – Kıyamet (Savaş Erişçi)

Sadin Bakır kimdir?

Sadin Bakır, 1986'da Amasya'da doğdu. Aslen Gaziantep'lidir. Gaziantep Üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun. Çocukluğundan itibaren güreş sporuyla ilgilenmektedir. Sadin Bakır, güreşin hayatındaki yerini 'güreş benim için dedelerimden kalan bir mirastır' şeklinde anlatmaktadır.

2002 yılında Ukrayna'da yapılan yıldızlar Greco Romen güreş Avrupa şampiyonasında Türkiye'ye bir altın madalya kazanıran Sadin Bakır, 2005 yılında Litvanya'da yapılan gençler dünya güreş şampiyonasında da bronz madalya almıştır. 8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Bakır, İBB Spor Kulübü'nde antrenörlük yapmaktadır. Sadin Bakır, aktif spor hayatına yağlı pehlivan gurescisi olarak devam ettirmektedir.

Sadin Bakır, Survivor'a katılma amacını: 'Çünkü hayatım boyunca zor ve Çetin şartlarda mücadele ettim ve bu yarismaninda bana uygun oldugunu düşünerek katılmak istedim. Yeteneklerimi sergileyip basarilarima bir yenisini daha eklemek istiyorum.' şeklinde anlatmıştır.

Anıl Karakurt kimdir?

Anıl Karakurt İstanbul'da yaşıyor. Sivil Havacılık sektöründe çalışan Anıl Karakurt Survivor'a katılma amacını; 'Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl'ın dünyasını Survivor'da göstermeye geldim.' şeklinde anlatmaktadır.