Survivor 26 şubat Salı 16.bölüm Bora mı Atakan mı Kaan mı elenecek?

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 18:26 | Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 18:31

Survivor Türkiye ve Yunanistan’da bu hafta kim yani 26 şubat Salı 16.bölümde kim elendi? Sorusu yanıt bulacak. Peki, Survivor’da bu gece kim elenecek? Atakan mı, Kaan mı yoksa Bora mı adaya veda edecek? İşte Survivor 26 şubat Salı eleme gecesi ile ilgili merak ettikleriniz.

Survivor Türkiye Yunanistan arasında rekabet kızışıyor. Peki, bu hafta yani 26 şubat Salı 16.bölümde Survivor’dan kim elenecek? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Survivor’da Atakan mı Bora mı Kaan mı elenecek? Sorusu sosyal medyada da gündem oluşturdu. Survivor 2019 bir çok yeni isimleri ekrana çıkarttı. Birbirinden başarılı Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları arasında eleme potasına Türk takımında Bora, Atakan ve Kaan girmişti. Bu gece Survivor Türkiye Yunanistan’da kimin eleneceği belli olacak. Kimin elendiğini merak ediyorsanız TV8 ekranlarından Survivor Türkiye Yunanistan 26 şubat Salı 16.bölümü izleyebilirsiniz. Atakan mı Bora mı yoksa Kaan mı elendi sorusunun cevabı bu gece TV8’de belli olacak.

Atakan Işık Tutan kimdir?

Atakan Işıktutan 1994 doğumludur ve aslen Rizelidir. Atakan Işıktutan’ın Rize’nin neresinden olduğu en çok merak edilen konulardan biri oldu. 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor.

Bora Edin kimdir?

Bora Edin, 23 Mart 1984’de doğdu 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

Kaan Güvenilir kimdir?

Survivor Kaan Güvenilir 1990 doğumludur ve Kaan Güvenilir TV8’de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde başrol oynayan Kaan Güvenilir’in 9 kardeşi var ve Kaan Güvenilir birçok yeteneğiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Kaan Güvenilir İstanbul'da yaşamaktadır. Kaan Güvenilir 1,80 boyunda ve 84 kilodur.