Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 21 Ocak'ta TV8'de!

Survivor ateşi bir kez daha yanıyor. Birbirinden hırslı 23 yarışmacının ıssız bir adada yaşam savaşı vereceği Survivor 2017, 21 Ocak akşamı TV8'de!

08.01.2017 19:44

Kendinizden başka dostunuz yok! Issız bir adada açlık savaşı verirken diğer taraftan da ayakta kalmak zorundasınız. Sizi bir birinden zorlu parkurlar bekliyor. Bu parkurlarda Survivor 2017 macerasının bir parçası olan gözü kara yarışmacılarla mücadele etmek zorundasınız. Bu süreç içinde açlık, doğa şartları ve kendine güvenen yarışmacıların üstesinden gelebilirseniz isminizi Survivor tarihine yazdıracaksınız. Bütün bunlar için 23 yarışmacı hazır! Peki ya siz...

Survivor 2017 başlıyor...
Heyecanla beklenen ve her sene izleyici kitlesini biraz daha genişlerek devam eden Survivor, bir kez daha başlıyor. Amerika Kıtası'nın zorlu bir adasında yaşam savaşı verecek 23 yarışmacı şu sıralar son hazırlıklarını yapıyor. Birbirinden yetenekli ve cesur isimleri sizler de ekranlarınız başından takip edeceksiniz. Kimi zaman kalbiniz desteklediğiniz yarışmacı için atacak kimi zaman ise o zorlu hayatı evinizde yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Büyük gün geldi çattı. Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00'da TV8'de!

Yarışmacıları ne kadar tanıyorsunuz?
Survivor 2017 adasında yaşam savaşı verecek yarışmacılar belli oldu. Yine sürprizlerle yeni sezona girecek Survivor'ın bu sene ünlüler takımında şu isimler var;

İlhan Mansız: Dünya Kupası ve Türkiye bir arada anıldığı zaman şüphesiz akla gelen ilk isimlerden biridir İlhan Mansız. 2002 Dünya Kupası Turnuvası'nda Türkiye'nin Dünya üçüncüsü olmasına büyük katkı sağlayan Mansız, Beşiktaş formasını da terleterek ismini siyah-beyazlı kulübün unutulmayanları arasına yazdırdı. Kazanmak için savaşmak gerek, savaşmak için savaşçı olmak gerek..." diyen efsane futbolcu, bu sefer de Survivor 2017'de başarısını ortaya koymaya çalışacak. 

Adem Kılıççı: Türkiye'yi birçok turnuvada temsil ederek ülkemizi gururlandıran ve de başarısını kazandığı gümüş madalya ile taçlandıran Adem Kılıççı, Survivor 2017'nin bir diğer yarışmacısı. Yakışıklı boksör "Hayat bir boks maçı gibidir. Yenilgiyi düştüğünde değil, kalkamadığında yaşarsın! Şimdi yeni bir savaş başlıyor..." diyerek Survivor 2017'ye iddialı bir giriş yapıyor.

Serhat Akın: İsmi Fenerbahçe ile özdeşleşen ve efsane bir futbolcu haline gelen Serhat Akın'ı tanımayan yoktur herhalde. 'Kadıköy Boğası' lakaplı kariyerli futbolcu Survivor adasında yaşam savaşı verecek bir diğer yarışmacı. "Gönüllülerin gönlünde taht kurmaya gidiyorum; isteseler de istemeseler de" ifadeleriyle iddiasını ortaya koyan efsane futbolcu sabırsızlıkla 21 Ocak gününü bekliyor.

Berna Öztürk: DJ olarak tanınan ve Türkiye'nin popüler isimlerinden biri haline gelen Berna Öztürk de Dominik'te olacak. Başarılı DJ, "En güçlü ben olmayabilirim; ama en iyisini ben yaparım..." diyerek rakiplerine meydan okuyor.

Sedat Kapurtu: Çılgın Sedat lakaplı başarılı sanatçı Sedat Kapurtu'nun kalbi uzun sanat kariyerinin ardından şimdi de Survivor için atacak. İsmini duyurmuş başarlı sanatçı, 'Çılgın' lakabının hakkını vererek Survivor için şu ifadeleri kullanıyor: ""Kim daha çılgın göreceğiz! Ben mi, Survivor mı? Çıldırtırım, çıldırtacağım..."

Furkan Kızılay: Kendisini 2002 yılında 'Çocuklar Duymasın' dizisiyle tanımıştık. O dönemde dizideki ailenin en küçük bireyi olan ve afacan bir çocuğu canlandıran Furkan Kızılay, 'Havuç' karekteriyle hafızalara kazınmıştı. O çocuk artık büyüdü ve genç bir delikanlı oldu. "Bu sene çok farklı bir Survivor olacak. Gönüllüler duymasın!" diyen Kızılay, performansı en çok merak edilen yarışmacılardan...

Seda Demir: TV dizileri ve reklamlardan tanıdığımız Seda Demir, Survivor 2017'nin bir diğer yarışmacısı. "Kendine güvenmek insanın en büyük zaferidir! Neden olmasın..." sözleriyle iddiasını belirten güzel oyuncu, Ünlüler Takımı'da yer alıyor.

Tarık Mengüç: Mobilya tasarımcılığından sonra müzik kariyerine başlanayan Tarık Mengüç, şimdi de Türkiye'nin en zor yarışma programında başarıyı yakalayabilmek için kolları sıvadı. Şarkıcılığın yanında oyunculuk yeteneğiyle de ön plana çıkan Mengüç, Survivor 2017 öncesi şu ifadelere yer verdi: "Survivor'a savaşmaya gidiyorum. Güç demek Mengüç demek. Güç bende artık!"

Sema Apak: Sporcu kişiliğiyle adınadan söz ettiren Sema Apak, yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılarıyla hatırlanıyor. Atletik sporcu  "Ben rakiplerimi düşünmem! Onlar beni düşünsün..." diyerek bu sefer de başarısını Survivor 2017'de ıspatlamak için ter dökecek.

Pınar Saka: Elde ettiği başarılarla kendini ıspatlayan bir diğer Survivor 2017 yarışmacısı da Pınar Saka. Kazandığı bronz madalya ile ismini duyuran Saka, Survivor 2017 için de oldukça iddialı. "Kazanmak için ne mi yaparım? Hayal bile edemezsiniz!" diyerek Survivor sahnesine hazır olduğunu gösteren başarılı sporcuyu Ünlüler Takımı'nda izleyeceğiz.

Şahika Ercümen: Türk serbest dalışçı ve sualtı hokeyi oyuncusu olarak her geçen gün başarısına başarı katan yetenekli sporcu sebest dalışta Türkiye rekorunu elinde bulundurmaktadır. Su altında en derine inen insan ünvanını alarak başarılarını taçlandıran genç sporcu, "Benim için zafer, derinliklerden geçer! Bu sefer nefesimi Survivor için tutacağım..." diyor.

Sabriye Şengül: Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, daha sonra kickboks'la tanıştı. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye Şampiyonluğu olan Şengül'ün ayrıca K1 Dünya Karması şampiyonluğu da bulunuyor.  "Survivor'ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim..." diyen şampiyon ismi Ünlüler Takımı'nda izleyeceğiz.

İşte Survivor 2017'nin Gönüllüler Takımı...
Gökhan Gözükan: Boks ve vücut geliştirmeyle yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, gücünü bu sefer Survivor 2017 için harcayacak. "Size savaşmayı öğretebilirim ama cesareti asla..." diyen Gözükan, Gönüllüler Takımı'nda...

Fulya Şahin: 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelen genç yarışmacı Fulya Şahin, Gönüllüler Takımı'nın bir diğer yarışmacısı. Şahin, "Ben Fulya, adımı kazımaya geldim" diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Ogeday Girişken: Fenerbahçe Kürek Takımı'nda lisanslı sporcu olan Ogeday Girişken, Survivor 2017 yarışmacısı olmaya hak kazandı. Ülkemizi Milli Takım formasıyla temsil eden sporcu Gönüllüler Takımı'nda...

Denisa: Survivor'ın zorlu doğa şartlarından bahseden Denisa, "Adada yılan mı var? Ben zaten evde besliyorum" diyerek; Dominikte'ki yaşam mücadelesine önceden hazırlanmış gibi görünüyor. Genç yarışmacının Türkiye Bikini Fitness dalında 3 şampiyonluğu var.

Elif Şadoğlu: 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olan Elif Şadoğlu, "Herkes şampiyon olabilir ama benim olmadığım yerde..." diyerek kendine güvenini ortaya koyuyor. Şadoğlu'nu Gönüllüler Takımı'nda izleyeceğiz.

Eser West: New York’ta dünyaya gelen Eser West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Şimdi yeni bir mücadeleye hazırlanan West, "Konuşmak kolay ama o adaya adım attığın an herşey değişir..." diyerek, Survivor 2017'nin zorluğuna dikkat çekiyor. 

Burçak Tuncer: Eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilenen Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödüllerine sahip. "Survivor'a kendi hikayemi yazmaya gidiyorum..." diyen Tuncer, Gönüllüler Takımı'nda.

Tuğçe Melis Demir:  "Umarım Ünlüler Takımı iyi hazırlanmıştır. Zoru başarırım, imkansız sadece zamanımı alır..." diyerek Survivor 2017 öncesi iddialı bir tavır ortaya koyan Tuğçe Melis Demir, buz hokeyinde başarılı bir isim. Demir'i Gönüllüler Takımı'nda izleyeceğiz.

Volkan Çetinkaya: TSK Ordu Milli takım sporcusu olan Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor. "Başarıya giden yolda her şey mübahtır. Survivor'da emir komuta bende..." diyen Çetinkaya, Gönüllüler Takımı'nda.

Erdi Ünver:Survivor 2017'de yer alacak bir diğer isim Erdi Ünver. Kendisini TV8'de ekranlara gelen Göz6 programıyla tanımıştık. Hatırlanacağı üzere Erdi Ünver, Göz6 yarışmasında erkekler evinin şampiyonu olarak Survivor 2017'ye katılma hakkı elde etmişti. Ünver'i Gönüllüler Takımı'nda izleyeceğiz.

Berna Keklikler:Göz6 yarışmasında kızlar evinin şampiyonu da Bernan Keklikler olmuştu. Elde ettiği şampiyonluk henüz tazeyke bir başka şampiyonluk için kolları sıvayan Keklikler, Gönüllüler Takımı'nda.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI TANITIMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yarışmacıları daha yakından tanıyın!
Survivor 2017 yarışmacıları hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız!

Yarışamcıları yakından tanımak istiyorum!

Survivor 2017'ye daha yakın olun! 

Survivor 2017'de yaşananları yakından takip edebilmek ve hiç bir yerde olmayan görüntülere ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Tüm bunlar için aşağıdaki linkleri tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip altına alabilirsiniz...

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor 2017 ile ilgili tüm gelişmeler acunn.com'da...
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber ve eğlence sitesi acunn.com'u takipte kalarak TV8'de ekranlara gelen yarışma programlarının özet ve tüm bölüm görüntülerini ilk izleyenlerden olabilirsiniz! Aşağıdaki linkleri tıklayarak acunn.com'un sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz...

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!

Yorumlar | 4
üye profil
sahel 2 yıl önce
ecemin olmasının cok isterdim
Sevim alkuş 2 yıl önce
Eser west favorim.
nihat arslan 2 yıl önce
gönüller takıımından neden 1 erkek eksikrn
ali 2 yıl önce
survivor erdi ve bernaran olmaz