Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 59. bölüm canlı izle | 27 Nisan 2020 Pazartesi TV8 canlı yayın linki

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler heyecanı devam ediyor. Birleşme partisi sonrasında yeni bir dönemin başladığı Survivor'da çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar, Survivor mücadelesi vermeye devam ediyor. Survivor 2020 59. bölümde bugün önemli bir ödül oyunu oynanacak. 27 Nisan 2020 tarihli Survivor 59. yeni bölümü TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 20:28
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 20:28
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 59. bölüm canlı izle | 27 Nisan 2020 Pazartesi TV8 canlı yayın linki

Survivor yeni sezon heyecanı 59. bölümü ile TV8'de devam ediyor. Bugün, Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında haftanın en önemli ödül oyunu mücadelesi yaşanacak. Geçen hafta verilen muhteşem ödül gibi bugün de kazanan takım sezonun en büyük ödüllerinden birine sahip olacak. Bu yüzden Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacak. Sizler de bu heyecana katılmak, Survivor'ı canlı izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 59. bölümü izlemek için tıklayınız...

TV8'i HD kalitede canlı izlemek için ihtiyacınız olan frekans bilgileri

UYDU: Türksat 4A, Frekans: 12356 Mhz, Polarizayon: Yatay (H), Sembol Oranı: 7100, FEC: 2/

DIGITURK: Kanal 28

D-SMART: Kanal 28

KABLO TV: Hizmeti verilen illerde S 34

TELEDÜNYA: HD: 34.KANAL, SD: 105.KANAL

TİVİBU: 29. Kanal

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.