Survivor 2020'de son dakika gelişmesi! Acun Ilıcalı, Meryem Kasap'ın diskalifiye olduğunu açıkladı...

Survivor 2020'de son dakika gelişmesi! Acun Ilıcalı, Meryem Kasap'ın diskalifiye olduğunu açıkladı...
Yayınlanma Tarihi: 26.03.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 27.03.2020 01:07

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de son dakika gelişmesi yaşandı. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında sakatlanan Meryem Kasap elendi mi? Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaya göre Mart ayının başında sakatlanan Meryem Kasap diskalifiye mi oldu? İşte tüm detaylar...

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük heyecan sürüyor. Büyük rekabete sahne olan Survivor, yedinci haftasına girerken takımlarda ardı ardına sakatlıklar yaşanmıştı. Heyecan dolu yarışmada son olarak sakatlanan isim Gönüllüler Takımı'ndan Meryem olmuştu. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Meryem'in yarışmaya devam edemeyeceğini söylerken çözüm olarak Ünlüler Takımı'ndan bir kişinin Gönüllüler kadrosuna geçeceğini açıkladı.

Bu kararı açıkladıktan sonra Evrim Keklik büyük bir üzüntüye kapıldı. Evrim adada Meryem'in takım için bir yük olduğunu söylemesiyle suçlanmıştı. Bu sezon dört kez sakatlık ve diskalifiye nedeniyle birçok yarışmacı Survivor yarışmasına veda etmişti.

DAHA ÖNCE KİMLER DİSKALİFİYE OLMUŞTU?

Şaziye İvegin Üner ve Uğur Pektaş, sakatlıkları yüzünden yarışı çok erken kapatmıştı. Daha bu gelişmenin şoku yeni yeni atlatılırken Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MERYEM KASAP KİMDİR?

Survivor'a damga vuran sakatlık belası sporcu Meryem Kasap'a da uğramıştı. Survivor izleyicileri yarışmacının zaman zaman hakkındaki bilgiler sorgulanırken Meryem Kasap kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorularını internette aratıyor. Meryem ise kendini şu cümlelerle açıklıyor.

"Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim, sporla tanışmam lise yıllarımda başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım, daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım, 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim.

Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı anda yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim.

Devam eden yıllar içinde bu başarılarım da devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda ülkeme madalya getirdim. Tabii, bu süreç içinde lisans öğrenimimi de tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın 8 yılı milli takım sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti.

Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer'lık yapıyorum.

Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor'da iz bırakanlardan olacağım."

Haber ile ilgili metin girin!.