Survivor 2019’un yeni yarışmacıları kimler? Emre Durak ve Patrick Ogunsoto

Survivor 2019’un yeni yarışmacıları kimler? Emre Durak ve Patrick Ogunsoto
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2019 23:21 | Değiştirme Tarihi: 16.03.2019 23:21

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün Yunan takımına Patrick Ogunsoto dahil olurken, Türk takımına Emre Durak dahil oldu. Peki, Patrick Ogunsoto kimdir? Emre Durak kimdir? Bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor Patrick kimdir? Sorusu bugün en çok merak edilen konulardan biri oldu. Survivor Patrick ve Emre, bugün Survivor Türkiye Yunanistan’a dahil oldular. Survivor hayranları Emre Durak kimdir, Patrick Ogunsoto kimdir? Sorusunun yanıtlarını arıyor. Survivor Patrick ve Survivor Emre ile ilgili merak ettiklerinizi sizin için hazırladık.  Survivor’un yeni yarışmacıları kimler?

Emre Durak kimdir?

Emre Durak kendisini şöyle tanımlıyor: "21 yaşındayım. Adana'dan geliyorum. Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon bölümü öğrencisiyim. Dövüş sanatları, parkour and free running, sokak akrobasisi ve extrem sporlarla ilgileniyorum. Elendiğim günden beri yılmadan bir daha Survivor'a gideğim günü bekledim. Türkiye'yi temsil etmek bana da bir gayret verdi."

Patrick Ogunsoto kimdir?

Patrick Ogunsoto aslen Nijeryalıdır; fakat kariyerinin büyük bölümünü Yunanistan’da geçirdi. 1983 yılında doğan Patrick Ogunsoto, Yunanistan’da Moudania futbol takımında oynadı. 35 yaşında olan Patrick Ogunsoto 1,79 boyundadır.