Survivor 2019’da bu hafta kim elendi? 19 mart 2019 eleme gecesi

Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta kimin elendiği merak konusu oldu. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29. Bölümünde (19 mart 2019) kim elendi?

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2019 23:25
Değiştirme Tarihi: 20.03.2019 00:20
Survivor 2019’da bu hafta kim elendi? 19 mart 2019 eleme gecesi

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölümü eleme gecesi yaşandı. Peki, bu hafta kim elendi? Survivor 2019’da bu hafta Atakan mı, Hakan mı Bora mı elendi? Sorusu günün en çok merak edilen konularından biri oldu. 19 mart 2019 ada konseyi izleyicileri heyecanlandırdı.

Atakan eleme gecesi ne dedi?

"Gerçekten büyük bir heyecanla geldim buraya ve şok içerisine girdim. Ne olduğunu anlamadım. Bunun şokunu hala yaşıyorum. Ben bunların olacağını az çok tahmin edebiliyordum. Ama olabiliyor. Ben burada en güzel şeyleri yaşadım. Yaşamak istiyorum ve yaşamak için ne gerekiyorsa yapacağım. Nasibimde varsa kalırım. Sonuna kadar gitmek istiyorum."

Hakan eleme gecesi ne dedi?

"Ben hala tam olarak kavrayamadım neden potada olduğumu. Çok klasik cümleler kurmak istemiyorum. Umarım gitmem; birine bir hatam olduysa affola. Herkes hakkını helal etsin."

Bora eleme gecesi ne dedi?

"Performansım bu kadar iyi giderken bu kadar erken 2 tane pota beklemiyordum. Beni korkutan bir şey değil. Yarışırken hayatım boyunca bu kadar büyük bir heyecan yaşamadım. Muhteşem bir yerdeyim. Ben bunların tadını çıkarıyorum. Kalırsam performansımı sergileyeceğim. Arkadaşlarıma sayı olarak ve ada yaşantısında katkıda bulunmaya çalışacağım. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun."  

Survivor Türkiye Yunanistan'da bu hafta Hakan Kanık elendi.