Survivor 2019 yarışmacılarına kötü haber: ''En zor Survivor olacak!''

Survivor 2019 yarışmacılarına kötü haber: ''En zor Survivor olacak!''
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2019 16:20 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2019 17:15

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları ilk oyun öncesi Acun Ilıcalı'nın haberi ile şok oldu: ''Survivor 2019 en zor Survivor olacak!''

Survivor 2019 tüm hızıyla başladı. Adaya iner inmez ödül oyunu ile karşılaşan Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları, oyuna başlamadan önce Acun Ilıcalı'dan önemli bir haber aldı. Her yıl eğlenceli ve bir o kadar da çekişmeli oyunları ile izleyicileri ekrana bağlayan Survivor, bu yıl her sene olduğundan daha farklı olacak. 

''Gelmiş geçmiş en zor Survivor''

Ödülü açıklamadan önce yarışmacılara ''Size bir iyi bir de kötü haberim var!'' diyen Acun Ilıcalı, bu yılki Survivor'ın gelmiş geçmiş en zor Survivor olacağını söyledi. Fazlasıyla zor olacağını ve yarışmacıların insanların girmeyi hayal bile edemediği bir yerde yaşayacağını söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmacılara verilen erzağın ise yine tüm Survivor tarihindeki en az erzak olacağının bilgisini verdi. Survivor Yunanistan sunucusu Sakis Tanimanidis ile ilk oyunun açılışını yapan Acun Ilıcalı, çekişmeli geçeceği belli olan sezona heyecanlı bir başlangıç yaptı. 

Acun Ilıcalı'dan iyi haber

Yarışmacılara vereceği iyi haberi ise ''Mükemmel bir sezon olacak'' diyerek duyuran Acun ılıcalı, bu haberin seyircileri de çok mutlu edeceğinin altını çizdi. Her yıl reyting rekorları kıran Survivor, 2019 yılına oldukça iddialı bir şekilde başladı. 

İZLEMEK İÇİN:

SURVIVOR 2019 YARIŞMACILARINA KÖTÜ HABER: ''EN ZOR SURVIVOR OLACAK''