Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018 heyecanı başladı

Survivor 2018 izleyenleri ekrana kilitleyecek. Unutulmayan isimlerin de yer alacağı Survivor 2018 için geri sayım başladı.

12.12.2017 14:41

Survivor 2018'de yarışacak isimler bir bir açıklanmaya başladı. Zorlu serüvende Survivor'da iz bırakan isimlerin yer alacağı Survivor All Star kadrosu ve Gönüllüler takımından oluşacak iki zorlu ekip mücadele edecek. Nefesleri kesecek olan Survivor 2018'de kimler yarışacak, Survivor 2018 ne zaman başlayacak merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı haberimizde...

Her yıl televizyonların en çok izlenen yarışması olmayı başaran Survivor 2018'de bu yıl All Star kadrosu ile büyük heyecan yaşanacak. Bir tarafta Survivor All Star kadrosu diğer tarafta ise Survivor Gönüllüler kadrosu Survivor olabilmek için birbirleri ile ve zorlu ada şartları ile mücadele edecek.

Survivor 2018'de kimler yarışacak?
Survivor 2018'in All Star kadrosunda daha önce yarışan ve mücadeleleriyle gönülleri fetheden isimler olacak. Diğer tarafta ise bu güçlü ve deneyimli isimlerle mücadele edecek gönüllüler takımı olacak.

İşte Survivor 2018'de yer alacağı kesinleşen isimler:
Survivor 2018 All Star kadrosunda yer alacak olan isimleri Acun Ilıcalı açıkladı. İşte isimleri kesinleşen o isimler:

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Hilmicem İntepe

Merve Aydın

Murat Ceylan

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Turabi Çamkıran

Survivor 2018 ne zaman başlayacak?
Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor mücadelesi için geri sayım başladı. Yarışacak olan isimlerin bir bir belli olduğu Survivor 2018'de büyük mücadele Şubat ayında başlayacak...

Yorumlar | 0
üye profil