Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2018'de zorlu mücadele!

Survivor 2018'de zorlu mücadele!

Survivor 2018 izleyenleri ekrana kilitleyecek zorlu bir mücadeleye sahne olacak. Birbirinden iddialı isimlerin yer alacağı Survivor 2018 ile ilgili detaylar haberimizde.

04.01.2018 11:04

Survivor 2018 için geri sayım başladı. Şubat ayında ekranlardaki yerini alacak olan Survivor 2018 diğer sezonlardan farklı olacak. Bir tarafta Survivor'da iz bırakmış isimlerin yer alacağı Survivor All Star takımı diğer tarafta ise gönüllülerden oluşan Gönüllüler takımı zorlu bir mücadele verecekler.

Her geçen yıl daha zorlu müsabakaların yer aldığı yarışmacıları zorlayan parkurlarda geçen Survivor 2018'de birbirinden iddialı isimler mücadele ediyor. Bu yıl da nefeslerin kesileceği mücadelede birbirinden iddialı isimler yer alacak. Heyecanın bir an eksilmeyeceği Survivor 2018'de Survivor'a daha önce katılan deneyimli isimlerle Gönüllüler karşı karşıya gelecek.

Survivor 2018'de kimler yarışacak?
Tüm detaylarına Acunn.com'dan ulaşabileceğiniz Survivor 2018'in All Star kadrosunda Survivor'a damga vuran isimler yer alacak. Survivor All Star kadrosunun karşısında ise bu güçlü ve deneyimli isimlerle mücadele edecek gönüllüler takımı olacak.

İşte Survivor 2018'de yer alacağı kesinleşen isimler:
Survivor 2018'de yer alacak olan isimleri bir kısmı açıklandı. İşte isimleri kesinleşen o isimler:
Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Hilmicem İntepe

Merve Aydın

Murat Ceylan

Nagihan Karadere

Nevin Yanıt

Sema Aydemir

Turabi Çamkıran

Survivor 2018 ne zaman başlayacak?
Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor mücadelesi için geri sayım başladı. Yarışacak olan isimlerin bir bir belli olduğu Survivor 2018'de büyük mücadele Şubat ayında başlayacak...

Yorumlar | 0
üye profil